İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internette yapabileceğim bir iş arıyorum

kacacaca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üniversite 4. sınıf okuyorum. haliyle çok boş vaktim oluyor ve maddi sıkıntı da cabası. evde sınırsız internetim var ve internet üzerinden yapabileceğim bir iş arıyorum. az buçuk bu işlerden anlıyorum. anlatıldığı takdirde yapamayacağım iş yok allah ın izniyle :)

kacacaca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu nasıl yapacağım acaba biraz yardımcı olabilir misiniz ?

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bazı (çoğu) internet sitesi sahipleri kendi sitelerine yazı yazmaya üşenirler. Güncel olmak adına makale yayınlamaları gerekir. Ne yapsın site sahibi. gidip dışarıdan iyi makale yazarlarından "kelime sayısına bağlı" makale alır.

Beğenirse makale alımlarının devamı gelir ve bu iş devam böyle devam eder.

Şu forumu incelerseniz. Daha detaylı bilgilenmiş olursunuz. http://forum.iyinet.com/makale-alis-satis/

kacacaca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmmm. aslında türkçem de iyidir hani :) peki hangi sitelere başvurayım ?

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
eğer kendine güvene biliyorsan seo konusunda hakimse sana başlangıç olarak 50 site vereyim hergün güncel özgün içerik gir aylık ücretini söyle veya 200 site içinde ücret söyle. Düzenli şekilde böylece bir alışverişimiz olmuş olur.

kacacaca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bana uyar. kazanırsak beraber kazanmış oluruz :) yeterki kazanalım. yalnız yukarda dediğini pek anlamadım. 50 siteye birden mi hergün özgün içerik gireceğim

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla bana uyar. kazanırsak beraber kazanmış oluruz :) yeterki kazanalım. yalnız yukarda dediğini pek anlamadım. 50 siteye birden mi hergün özgün içerik gireceğim

(Onu ben demedim :) ) ama bence önce 1 siteden başla. Sonra site sayısını arttır. Önce kendi tarzını yarat. Kendini tanı ondan sonra site sayısını artırmaya çalış.

kacacaca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eyvallah :) valla ben teknolojiden özellikle de telefonlardan anlarım. bu tür siteler varsa yazı makale her şey yazabilirim.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
android siteleri var piyasada. İçerik sıkıntısı çekenler olabilir. Android diye arat google da site yöneticileriyle iletişime geç. Anlat derdini. Geri dönüş yaparlarsa konuşur anlaşırsın.

karub455

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel kardeşim önce makale yazmadan önce hangi kategorilerde yazacağına karar ver sonra piyasa araştır ve fiyatlar hakkında bilgin olsun. şimdilik kendini çok kasmadan günde 3-5 makale yaz ve bloglarda ya da sitelerde yazılmış makalelerle kıyasla eksiklerini yanlışlarını gör sonra bu foruma bir konu açarsın özgün makale yazılır diye sonrası Allah kerim seni bulurlar zaten :)

kacacaca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eyvallah kardeşim söylediklerin doğrultusunda çalışmalara başlıyorum şimdiden :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5