İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetteki büyük sorun

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bugun ttnet ve adsl de büyük sorun yaşanıyor sanırım DNS hatası sanırım hitler 1000-1500 zarar le gidiyor yanai siteler herkeste acılmıyor.

bu sorunu yaşayanlar kimler.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bendede aynı sorun kendi sitelerime giremiyorum anca proxy den :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bu gun arkadaşımın işyerindede aynı sorun vardı bizde siteler acılmıyor ama sunucuya baktığımız zaman sitelerdeki hareketlilik goruluyordu bana herhangibir zararı olmadı ama diğer arkadaşlara büyük zararı olmuş olabilir

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim sitelerimde de bir dalgalanma yok.

K

Kerasus

Misafir
Benimde adsl bağlantım 3-4 kez koptu, acaba sorun bendemi diye tüm kabloları 2-3 kez gözden geçerdim. :)

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
fdc ile bağlantıda bir sorun var diye duydum, sorun yaşayanlar sanıyorum ki fdc'de host edilen siteler

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kopma deıl dns ler gıdıp gelıyor siteleri erişim guclukle saglandı %10-%20 kayıpla gıdıyor bana gore sıteerımde

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
YA bu youtube.com acıldıktan sonta dns lerde degişiklikmi yaptılar acaba yeni bir sistemmi deniyorlar ne iş bugun iğrenç bir durum pc açtım baglanamdı hiç site kopardım geri actım bagalndı sitelerim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5