İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten en kolay para kazanma Anında 1 $ ( Ödeme Kanıtlı )

cezafakmakba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternetten en kolay para kazanma sistemi bunlardır

Benim görüşüm böyle çünkü ödeme alt limitleri düşük oluyor hemen sonuç alıyorsunuz.
Linkten üyelik açtığınızda direk 1000 Kredi 0.50 $ ile başlıyorsunuz

Ödeme Limiti 1 $ Günlerce haftalarca beklemenize gerek yok 1 $ yapan anında çekebiliyor
Minimum Ödeme; 1 Dolar

1500 Kredi = 1 Dolar

Yani 1500 kredi biriktirip 1 dolar nakite çeviriyorsunuz

Mantık; Sitede yer alan Earn Coins bölümündeki twitter takip ve beğeni, yutube video izleme, facebok beğeni, takip, paylaşma gibi etkinlikleri yaparak kredi kazanıyorsunuz. Kazandığınız kredileri Add Funds yazan bölümden Convert to Coins e basarak dolara çeviriyorsunuz. Kazandığınız dolar miktarı 1 olduğunda Add Funds bölümünden Windraw Money yazısına tıklayarak Paypal adresinize istiyorsunuz.

Açık konuşmak gerekirse internetten para kazanmak isteyen kişiler bu siteden bile para kazanmayı beceremiyorsa bence bu işi bıraksın.
Bende bu internetten para kazanma sanatında yeniyim.
Gerçekten ilk ödeme aldığım site bu.

Site: http://goo.gl/G4LnO3

Bol Kazançlar Sıkıntı yaşayanlar pm atabilir her konuda yardımcı olurum
Ödeme Kanıtı
kanıt.png

Ödeme Kanıtı 2
kanıt_2.png

Refsiz:http://etrafficlane.com/index.php
Ödeme Kanıtı 3
kanıt_3.png

cezafakmakba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni güncel ödeme kanıtı eklendi
kanıt_2.png

Günceldir site ödeme yapmaya devam ediyor.

Yeni ödeme kanıtı eklendi bu site para kazandırıyor :)
kanıt_3.png

AzX66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunuda belirtin 500 islem olmadan para cekilmiyo krediyi paraya donusturmek icin 5500 kredi lazim yani ilk girdiginizde hemen 1 dolar cekemezsiniz birde odemelerin tamamini vermiyo vip degilseniz ben 4.50 dolar talep ettim 40 cent odeme geldi ama hizli odeme yapiyor

cezafakmakba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunuda belirtin 500 islem olmadan para cekilmiyo krediyi paraya donusturmek icin 5500 kredi lazim yani ilk girdiginizde hemen 1 dolar cekemezsiniz birde odemelerin tamamini vermiyo vip degilseniz ben 4.50 dolar talep ettim 40 cent odeme geldi ama hizli odeme yapiyor

500 tık sadece ilk sefer için gerekli ve ondan sonra gerekmiyor. Açık konuşmak gerekirse forumdaki yüzlerce para kazan konusundan ödeme yapan tek site bu. Başka açıklama yapmama gerek yok herkeze bol kazançlar buradan daha çok ekmek yiyeceğiz

AzX66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 tık sadece ilk sefer için gerekli ve ondan sonra gerekmiyor. Açık konuşmak gerekirse forumdaki yüzlerce para kazan konusundan ödeme yapan tek site bu. Başka açıklama yapmama gerek yok herkeze bol kazançlar buradan daha çok ekmek yiyeceğiz

Sonuçta geçerli birşey birde ödeme konusunda haklı değilmiyim ? sitede kazanmak istiyorsanız v.i.p alın vip de 19 dolardı galiba ama kesinlikle alın çünkü ilk başta 50 puanlık görevler var onlarla hemen birikiyor zaten 5 dolar

Buda benden ödeme kanıtı olsun
rYDNjP.png

Buda talep ettiğim zaman yani ödemeler hızlı

REvpJn.png

muhammetugce2012

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ERROR: You must have at least 500 exchanges performed before requesting payment. Now you have 29 exchanges! bende bu hatayı veriyor neden acaba para kazabiliyor muyuz acaba ya ??

cezafakmakba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Proofs diyor bunda ne yapacağız 3 dolarım var gelmeyen?

ödene almışsın ki proof gelmiş. Proof kanıt demek.
aldığın ödemeyi paypaldan resmini çekip siteye kanıt bolumune koyuyosun admin onaylıyor diğer ödemeleri almaya devam ediyorsun. Odeme aldığın sayfada aşağıda proof uploded bolumunden yapıcaksın. Her odeme aldığında yapıcaksın bu işlemi. Bol kazançlar

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 11:40 --

Güncel odeme kanıtlarını gönderiyorsunuz teşekkürler. Bol kazançlar arkadaşlar
kanıt_10PG45k.png

money28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir şey sorabilir miyim? Ben siteye üye oldum ve gerekenleri yapıyorum. Ancak twitter daki twitter tweet bölümünü bir türlü anlamadım. Tweete basıp paylaşıyorum ancak coinsleri vermiyor. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

money28

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteden 11$ ödeme talep ettim ancak 1,10$ geldi. Geri kalan9.90$ ne olacak. Nasıl alabilirim? Yardım lüften...

FARUK14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurallar gereği refsiz linkde vermek zorundasınız hatırlatayım.. Buralarda ölmüş zaten bir bakayım dedim in cin top oynuyor resmen hey gidi iyinet

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5