İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten hangi sitelerden kazanıyorsunuz?

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte Bux.todan Aldığım Ödeme !

demewh3.jpg

Arkadaşlar Yazdığım Sitelerden ÖDemeler Aldıkça Buraya Ekleyeceğim ... :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Farkında mısınız bilmiyorum; ama açıp okuduğum konuların neredeyse tamamında, konunun gidişatını engelleyecek mesajlarla karşılaşıyorum.

Şimdi, başlığı açan üye, hem refli hem de refsiz link koymuş mu? Koymuş. Sadece kendi referans linklerini verseydi, bu tepkileri doğal karşılardım; ama bu adam kural ihlal etmedikten ve refsiz link koyduktan sonra kimsenin ona laf etme hakkı yoktur.

Ha, yazdığı sitelere eleştiri yöneltebilirsiniz, "dostum x sitesini yazmışsın ama onlar ödemiyor" diyebilirsiniz. Ama ne bileyim, herkes bir anda yönetici, sosyal tespit uzmanı falan oluyor. Bırakın da o görevi biz yapalım.

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Gamend

Yorumun İçin Teşekkür Ederim
Konuyu Açar Açmaz Niye Böyle Yaptın, Bunun İçin Açtın vb Mesajlarla Karışlaştım.
Kurallarada Uyuyorum Bu Tepki Niye Anlayamadım.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Farkında mısınız bilmiyorum; ama açıp okuduğum konuların neredeyse tamamında, konunun gidişatını engelleyecek mesajlarla karşılaşıyorum.

Şimdi, başlığı açan üye, hem refli hem de refsiz link koymuş mu? Koymuş. Sadece kendi referans linklerini verseydi, bu tepkileri doğal karşılardım; ama bu adam kural ihlal etmedikten ve refsiz link koyduktan sonra kimsenin ona laf etme hakkı yoktur.

Ha, yazdığı sitelere eleştiri yöneltebilirsiniz, "dostum x sitesini yazmışsın ama onlar ödemiyor" diyebilirsiniz. Ama ne bileyim, herkes bir anda yönetici, sosyal tespit uzmanı falan oluyor. Bırakın da o görevi biz yapalım.

kendi yazdığım yorum için açıklama getireyim;

bilgisayar başında 1 hafta oturarak bu sistemleri kullanarak para kazanmak hammallık, bunu sizde gayet iyi biliyorsunuz ki arkadaşlarımız o süreyi tasarım,kodlama öğrenmekle veya makale okumakla geçirirseler çok daha iyi ve kalıcı gelir elde edebilirler.tek amacım bu yazıyı okuyan yeni arkadaşlarımızın yanlış yönlendirirlmemesi.

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar Bu Sitedende Ödememi Aldım .
Ödenen Miktar Çok Küçük Hatta Çok Komik Fakat Site Ödeme Yapıyormu Diye Minumumu Kısa Tuttum :)

İşte Ödeme Resmi Buyrun

demeeyd8.jpg

Ödeme Aldıkça buraya Yazacağım ...

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben php de biliyorum asp de yanında photoshop vede .net

kendi yazdığım yorum için açıklama getireyim;

bilgisayar başında 1 hafta oturarak bu sistemleri kullanarak para kazanmak hammallık, bunu sizde gayet iyi biliyorsunuz ki arkadaşlarımız o süreyi tasarım,kodlama öğrenmekle veya makale okumakla geçirirseler çok daha iyi ve kalıcı gelir elde edebilirler.tek amacım bu yazıyı okuyan yeni arkadaşlarımızın yanlış yönlendirirlmemesi.

Kalıcı gelirden kastın nedir? anlayamadım??? belki senin bilmediğin programları biliyorum ama bunların hiçbiri kalıcı gelir elde etmemi sağlamıyor.

cesebata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bux to kaç ayda gönderdi paranı

İşte Bux.todan Aldığım Ödeme !

demewh3.jpg

Arkadaşlar Yazdığım Sitelerden ÖDemeler Aldıkça Buraya Ekleyeceğim ... :)

Arkadaşım bux to kaç ayda gönderdi paranı. Ben 50 dolar istedim hala bekliyorum. Bilgilendirirsen zevinirim

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@cesebata

Arkadaşım 4 Ay Sonunda Nihayet Yolladılar
Ticket Yolla Ve Sıkça Support İle Konuş :)
Artık YOlladığım Ticketlerin Sonunda
'' Be Patient .... ''
Yazısını Görmekten Gına Gelmişti ... :)

Edit : İmla

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
reklam veya reklam degil gibi yorumlar tartışmaya yol açıtıgını gördüğüm için refli linkleri sildim direk refsiz linkler bıraktım.

Egerki tanıtım yapmak istiyorsanız birilerine fayda olacagını düşündüğünüz linkleri refli veya kendi id nizle vermeyiniz bu reklam veya degil gibi tartışmaya sebeb oluyor.

lütfen bu konulara dikkat edelim.

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Bunda Benim Suçumneki Refli Linkleri Siliyorsunuz?
Tartışmayı Başlatanlar Uyarılsa Sorun Kalmaz Diye Düşünüyorum.
Ben Konumu Açıyorum Bazı Arkadaşlar Kendilerine Göre Yorumlarını Yapıyorlar Zararlı Çıkan Ben Oluyorum
Teşekkür Ederim .

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlgilenen Yokmu Bu Konuyla?
Kurallara Uyulduğu Halde Ve Hiçbir Karşı Davranışta Bulunmadığım Halde Neden Böyle Oldu ?
OZaman Herkez Konu Açtığında Ben Kafama Göre Bu Konudaki Gibi Yapan Arkadaşların Yaptığı Davranışlar Aynısı Yapıp Başka Konuları Etkileme Hakkında Sahibim Ozaman ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bakın böyle mesaj yazarak haklıyken haksız oluyorsunuz. Egerki siz bu linkleri paylaşım için kar gütmemek için verdiyseniz refli vermenizin anlamı yok.

Tartışma ortamı oluşuyor gerginlik oluşuyor bu reklam veya degil gibi.

Konunuz kople silinmedi sadece refli verdiğiniz linkler silindi. Foruma katkıda bulunması için ödeme aldıgınız linkleri ve acıklama yazmanız gayet güzel amaki refli linkleriniz tartışma sebebi olmaktadır.

HEROEZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki Ödeme Aldığım Sitelerde Ref Belirtsem Sorun Çıkmaz Herhalde ?

Sesion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bir ara bux.to ile ilgilenmiştim hesabım 30 $ olduğunda ve aradan 120 gün geçmesine rağmen 10 $ ı mı yollamadılar sürekli sistem degiştiriyoruz gibi bahanelerle insanları kandırıyorlar dikkatli olunması gerek ..

Radamel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Associated Content ve Helium sitelerinde makale yazarak ayda 100 ile 150 dolar arası bir kazancım var. Daha doğrusu vardı.
Şu an pek ilgilenemiyorum..
İngilizceniz varsa öneririm bu iki siteyi.

TransLatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google den 50 doları buldu galiba. ama tedirginim. çünkü ödeme yapmadıklarını gördüm. daha doğrusu bir kaç arkadaşımın başına geldi. böyle birşey var mı?

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
google den 50 doları buldu galiba. ama tedirginim. çünkü ödeme yapmadıklarını gördüm. daha doğrusu bir kaç arkadaşımın başına geldi. böyle birşey var mı?

Googlede 50 dolarda ödeme yapmıyor 100 doları aştıktan sonra ödemeni yolluyor hesabına

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Peki Bunda Benim Suçumneki Refli Linkleri Siliyorsunuz?
Tartışmayı Başlatanlar Uyarılsa Sorun Kalmaz Diye Düşünüyorum.
Ben Konumu Açıyorum Bazı Arkadaşlar Kendilerine Göre Yorumlarını Yapıyorlar Zararlı Çıkan Ben Oluyorum
Teşekkür Ederim .

sana tek bir şey söylüyorum 'sen giderken biz transit geliyorduk'..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
madem o giderken siz dönüyordunuz adamın burdan alcagı 2-3 refin hiçbir işe yaramayacagını bilirsiniz.

Ne gerek var sildirmeye,heves kırdırmaya.Kendisi zamanla anlar Türk reflerden ve en az 200-300 ref çıkarmadan bi cacık olmicagını.

Heleki oku kazan,tıkla kazan sistemlerinin 2 sene öncede kaldıgını hatırlarsak.

Mesajımda ki tepki bu konuyu açanın refli linklerinden gerilenlere..
kendisini tanımam

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
o yönden haklısın ancak kendi deniyecek birşey çıkmadığını anlayınca daha kazançlı işlere yönelecek..
ama bu gider başkası yeni konu ile gelir yani bunun arkasını engeliyemeyiz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi