İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten işlerinizi yaptırın

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet son zamanlarda forumda kaliteli katılım yok diyenler vardı o nedenle bir topik açmaya karar verdim :)

Şimdi şöyle, siz site açıp ve siteye birsürü veri yazılacak ama bu işden üşeniyorsunuz... Yani diyelim ki hotel linkleri lazım size çünkü dizin yapacaksınız ama zaman ayırıp kendiniz aramak istemiyorsunuz. Yada herhangi bir kondua fotoğraf sitesi yapıyorsunuz ve fotoğrafları aramak istemiyorsunuz, ad vermek istemiyorsunuz, anahtar kelime eklemek istemiyorsunuz...
Yada istanbulda tüm kasapların adres vs gerekli ama aramak istemiyorsunuz..
Artık bu işleri yaptırmak için bir platform var!
www.mturk.com da bu işleri HİT olarak veriyorsunuz, mesela geçerli bir işlem başı 5 kuruş ödüyorsunuz.
Son örneğimi gene baz alırsak 2-4 liraya istanbulun tüm kasapçıların listesini oluşturmuş olursunuz...

Bazıları harıl harıl çalışıyor ve baya kazanıyor, bunlar gibi:
http://turkers.proboards80.com/index.cgi?board=hitstats&action=display&thread=1134159333

Çok ilgi çekici bir piyasa ve ilerde ıvır zıvır işleri artık ucuza yaptırabilirsiniz ayni bazı şirketler üretimden tasaruf yapmak için çin'de fabrika açtıkları gibi :)

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir fikir gibime geliyor. Siteye bakmadim. Ama aklima su da geliyor. Benim ucuza toplattigim linklerin, icerigin, resimlerin yarin forumlarda orda burda yine paylasilmayacagi ne malum ? Özgün icerik icin cok uygun bir platform degil bence. Ama sitem olsun icerik olsun diyenler icin uygun ve hesapli bir yöntem olsa gerek.

Arz ile talep bulusuyorsa zaten sistem de devam edecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5