İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten Kontör Alırmısınız?

İnternetten Kontör Alırmısınız?

• Evet Alırım.

Kullanılan: 12 38.7%
  • Hayır.Kesinlikle Almam.

Kullanılan: 9 29.0%
  • Fiyata Ucuz Olursa Birde Zor Durumda Olursam

Kullanılan: 10 32.3%

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Dolandırıcılık Olayları Vs. oldu başka forumlarda.Ancak Yinede Piyasa araştırması yapayım Dedim.Kontör Satsam İnternet Üzerinden Alırmısınız?

Alırsanız Etkenler Ne Olur?Fiyat Mı Başka Nedenlermi?

Olursa Ödemeyi Paypalla Düşünüyorum

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Güzel Bir oY Çogunlugu Cıkarsa Bayramdan Sonra Bu İşi Düşünüyorum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben ykb nin internet şubesinden alıyorum genelde ama güvenilir bir yer , bilinen bir yer olsa , alternatif ödeme secenekleri olsa neden olmasın alınabilir tabi

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
mathiaxbars

Ykbde Kontor Ne Kadar?

Ayruca Paypal İşi Biraz Sakat Oldu.Paypalı Bazı Kişiler İçin Kullanabilirim(Bayadır Kontör Alan-R10.Net,Forum.İyinet.Com vs. Yerlerde Yönetici Yada Tanınmış Kişiler İçin) Ya da Tc Kimlik Numarasını Veren Kişiler İçin

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vodafone sitesinden yüklüyorum kredi kartımla, sorun cıkacagını sanmıyorum.

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sadece interaktif hesabımdan kontör yüklüyorum. Ne kadar güvenilir olsada başka bi yerden almam çünkü uğraş işi :) üye ol transferle uğraş kontör gelmedi tekrar uğraş vs. vs.

Çok yakın tanıdığım ve sürekli işlerini yaptığım bir abim geçtiğimiz hafta perşembe günü internetten çalıntı kontör almak suçlamasıyla tutuklandı. Bir siteden kontör yüklemiş, ücreti hesaptan transfer yapmış aldığı yerinde kontörleri çalıntıymış sanırım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Fiyata Ucuz Olursa Birde Zor Durumda Olursam

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
telekontor.com adresinden ve Garanti internet şubesinden uzun zamandır alıyorum. Bakkaldan aldığım tarihi sorsanız unuttum*

M

Merthan

Misafir
Paypal ile satmazsanız alıcısı az olur. Paypal ile satarsanız başınız dertten kurtulmaz, zarar edersiniz.
Sanal pos alsanız, kredi kartı ile satış yapsanız olabilir. Bu da resmiyet ister. Ve bu konuda bir çok rakibiniz olur sanırım.

Alır mıyım konusuna gelince, önceleri hazırkart kullanıyordum almazdım. Sadece bankamın internet şubesine girip alırdım.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bencede paypal ile kontör satışından çok zarar edersin tavsiye etmem.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hat kontörlü değil, ama eş dost istediğinde garanti bankasından alıyorum. Açıkçası hiçbiyerden almam. En fazla 1-2 milyon ucuza satabilirsin, o da riske değmez..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cepshop'a gitmektense internetten yüklüyorum, telsimin web sitesini ve hepsiburadayı kullandım şimdiye kadar, ikisinde de hiçbir sorun yaşamadım, alternatif yerler de güvenilir izlenimi verdikten sonra düşünülebilir benim açımdan.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yakında İlk 20 Kontorleri Satışa Sunacagım
Fiyatlar Aşagıdaki Gibi Olacak

Turkcell 20 Kontor : 3 Dolar (Paypal)
Vodafone 20 Kontor : 3.5 Dolar (Paypal)

NOT : SADECE 5 KİŞİYE DENEME AMACLI SATIS YAPILACAKTIR

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet.Alırım

Türkiye'de iken telekontor.com websitesinden aliyorum ve su ana kadar cok memnunum.gece 11'de bile olsa telefonla ulasabiliyorum.Kredi kartlarina taksit imkanida var.

Mendes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güvenli olması şartıyla 250-500 kontör tabiki alırım. Sonuçta paypal daki parayı her zaman sorunsuz TL ye çeviremiyoruz veya nakit olmuyor olması gereken birşey.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
internet bankacılıgı ile evet internetten alırım yoksa öle sana şifre göndercem vs ile kesinlikle satın almam

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5