İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten ölüm satıyor!

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Yaşından başından utan
Yaşı gitmiş ama aklı başında değil bu bunak karının böyle şeyler satmasına nasıl izin veriyorlar:mad:

İnternetten ölüm satıyor!

İnternetten ölüm satan 91'lik nine!

91 yaşındaki kadının, "sonunda internette bunu da sattılar" dedirten şok olay!

Teknoloji kullanımı ve internet üzerinden yapılan satışlara bir yenisi daha eklendi. Fakat bu seferki satış birazcık daha ölümcül.

Casey Chan isimli, 91 yaşındaki yaşlı kadın, internet üzerinden sattığı 60 dolarlık intihar kitiyle bir anda gündeme oturdu. Temel olarak bir adet plastik bant, içerisine sıvı yerleştirmek üzere bir tüp ve de saf halde kana enjekte ediliğinde ölümcül olabilecek helyum...

Yaşlı kadının bu tarzda bir satış yaptığı gerçeği, Kasım 2010 tarihde, 29 yaşındaki Nick Klonoski isimli gencin intihar etmesi üzerine ailesinin avukatlarına ve de polise yaptırdığı geniş araştırma sonucunda gün yüzüne çıktı. Kadının bu tarzda bir intihar setini satmasıysa, kocasının acılar içerisinde ölmesine sebep olan kolon kanserinden sonra başlamış.

İşin ilginç yanıysa; yaşlı kadının bu güne kadar tam tamına 100.000 dolarlık satış yapmış olması. Yani 1,600 ünite ölüm seti satışı yapılmış ve görünüşe göre; internet üzerinden Helyum satmak zannediliği gibi büyük yasaklar içermiyor.İnternetten ölüm satıyor!

NOT:İntihar aracının resmini koymaya elim varmadı...

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İntihar edecek çok anten varken kadın ne yapsın?

Demek bana yakışmıyor.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Ülkemizde Olmadıktan Sonra Sorun Yok, Bende Konuyu Okuyunca Dedim Ne Oluyoruz, Barıs Kardes Zaten Kafir Aklı Yok, Aklı Olsa Müslüman Olur :D

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Ülkemizde Olmadıktan Sonra Sorun Yok, Bende Konuyu Okuyunca Dedim Ne Oluyoruz, Barıs Kardes Zaten Kafir Aklı Yok, Aklı Olsa Müslüman Olur :D

Benim kızdığım böyle şeyler satılmasına izin verilmesi ve bu yüzden genececik hayatalrın karartılması...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
İntihar edecek kişi zaten eder.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
atay hocam öyle de yani bu kişinin intihar etmesini körüklüyor...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Saf helyum neymişki , resmide koysana.Helyumun safıdamı oluyormuş :D

Kadın 91 yaşıdna kocasınıda kaybetmiş, kafayı yemiş anlaşılan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5