İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten Para Kazanma Chip Dergisinin Süper Ekitabı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uchiha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar geçen nette gezerken chip dergisinin paylaştığı ücretsiz ve bi okadar bilgilendirici ekitabını buldum sadece upload için değil birçok para kazanma yolu hakkında bilgi vermektedir. Yeni başlayanlar için bir kaynak olabilir.

CHIP.png

parakazan.png

wupload.jpg

yasak

Uchiha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok eski değil kardeşim netten buldum çoğu para kazanma olayından bahsediyor paypaldan hesap açma hotfile dan para kazanma fotoğraftan para kazanma piyasada bulunamıyacak parayla satılan e kitaplardan daha iyi olduğunu düşünüyorum

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Tarihini syleyin lütfen, indirmek istemiyorum bunu öğrenmek için. Daha önce forumda paylaştı başka bir uploaddan para kazanan arkadaş, onun için soyledim eski değil mi diye. Daha önce verildi ;)

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dergi eski ama bazı yöntemler hala kullanılıyor ve temeli öğrenme açısından iyi bir kaynak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5