İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten Para Kazanma Taktikleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onur07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Arkadaşlar bu yazımızda para kazanmak için gerekli özelliklerden bahsettik . Bu dersimizde ise para kazanma sistemlerini tanıyacağız.

İnternetten para kazanmak için bir sürü yol vardır . Haydi gelin bu yolları detaylı bir inceleyelim !

1- Ptc : Ptc açılımı Paid to Click yani tık başına ücret veren siteler . Tık başına ücret veren siteler anahtar kelimenize göre reklam koyar ve ona göre para kazanırsınız . Örneğin anahtar kelimesi sağlık ve forex gibi kelimeler ise tık başına daha çok kazandırır . Ptc sitelerine en güvenilir örnek Adsense dir .

2- PTR: Açılımı Paid to Read yani oku-kazan sistemleri demektir . Ptc den farkı ise reklamların e-mailine gelmesidir . Size 100-200 $ vaad eden sitelerden kesinlikle kaçının çünkü dolandırıcı çıkarlar ve siz üzülürsünüz . Üye olurken ülkemizi de aldığına dikkat edin eğer kazanırsanız da ülkemiz yoksa o para boşa gider . Son olarak linke tıkladığınız da " para hesabınıza aktarıldı veya tamamlandı " gibi yazılar görmeden kapamayın .

3- Satış Ortaklığı : Satış ortaklığı biraz zor bir sistemdir . Bu sistemde iki adet farklı taktik vardır . Bu taktikler ise şunlardır :

1. Avcı Taktiği

- Para verirsin.

- Risklidir.

- Niche ürünler bulmalısınız.

- Sürekli kazanamazsın.

2. Çiftçi Taktiği

- Masraf gerekmez.

- Bir adet blog yeter.

- Sürekli kazanırsınız.

- Her tür üründen bahsedebilirsiniz.

Network Marketing: Network Marketing, son yıllarda -her ölçekte- şirketlerin müşteriye daha kolay ulaşmak, kendine sadık müşteriler ve çalışanlar sağlamak kısaca ürün satışlarını arttırmak için kullanmaya başladığı etkili bir dağıtım ve kazanç sistemidir. Evet, bu bir pazarlama stratejisi olmakla birlikte kapı kapı ürün satışının zorunlu olmadığı bir modeldir.

Bu yazımızda bu kadar arkadaşlar şimdi önümüz de ki yazıya kadar hangi sistemi kullanacağınız seçin ve o konu ile ilgili dersimizi bekleyin :) .

[onay] Onur07 ( Onur Öktem ) [/onay]
Kaynak: Onur Oktem | Hayata Kafa Tutan Yazılarım

sherplist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bir web sitisi açmak istiyorum ve de kazanmak da istiyorum . yalnız para ödemeden mümkün mü ve bişi daha sorucam facebook tan para kazanılabiliniyor mu? benim bir hayran sayfam var da yardımcı olursanız sevinirim

csariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes bu devirde hayran sayfandan yada fake prolinden cok rahat paralar kazanabilirsini bunun icin fake profil kasip forumlarda satısa cıkartman lazım Bu Dedidigim Fake satıslar Yasak Normalde ama yapan yapıyor yada duplicate yapıp sayfanızın hitini arttırıp reklam alabilirsiniz sayfanızın büyüklügüne göre paralar kazanabilirsiniz.
http://forum.iyinet.com/uye-gonderm...diger-bir-adiyla-duplicate-nasil-yapilir.html bu linktende Nasıl Duplicate yapabilirsin ögrene bilrsin kolay gelsin

sherplist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardes bu devirde hayran sayfandan yada fake prolinden cok rahat paralar kazanabilirsini bunun icin fake profil kasip forumlarda satısa cıkartman lazım Bu Dedidigim Fake satıslar Yasak Normalde ama yapan yapıyor yada duplicate yapıp sayfanızın hitini arttırıp reklam alabilirsiniz sayfanızın büyüklügüne göre paralar kazanabilirsiniz.
http://forum.iyinet.com/uye-gonderm...diger-bir-adiyla-duplicate-nasil-yapilir.html bu linktende Nasıl Duplicate yapabilirsin ögrene bilrsin kolay gelsin

peki teşekkürler web sitesinden nasıl para ödemeden kazanabilirim öncelikle bir şey bilmiyorum söylim:) web sitesi nasıl kurucam nasıl oluyor bu işler

csariaslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardesim bu isler bedava olacak isler degil ben 6 senedir ugrasiyorum bu islerle ben bile doğru düzgün para kazanamiyorum heleki para harcamadan hic bisey yapamassın saglam bir domain alman lazım bide saglam biyerden güvenli bi host sonrası gelir en basit sistem wordpress kurarsın hostu aldıgın yer yardımcı olur deneme yanilmayla ögrenirsin ama cok zor bu isler öyle dısardan göründügü gibi olmuyor.

Murat05

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
güzel bir kaynak olmuş teşekkürler.

bulutr

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

mehmetgoksu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Yakaladınyakaladın güzel bir kampanya yapmış vereceğim linkteki sayfayı beğenin 3 tl kazanın,Arkadaşlarınızı davet edin kişi başı 0.30 krş kazanın ve kazandığınız paralarla siteden ücretsiz alışveriş yapın!

İşte Link:

yakaladinyakaladin.com/saadetzinciri/81998

Hesabınızaki 3 Tl nin aktifleşmesi için sayfayı beğenin daha sonra sayfadaki saadet zinciri yazan yere tıklayıp kumbaranızı görünteleyine tıklayın böylece 3 tlniz olacak daha sonra orada yazan linkinizi arkadaşlarızla paylaşarak onları üye yaptıkça kişi başı 0.30 krş kazanın..Bol Kazançlar

Yapamayan Arkadaşlar için resimli anlatım yaptım işte link : begenimakinasi.tk/parakazan.html

mrtogz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
arkadaşım şaka mısın sen ya? hadi aynı konuyu birden fazla kez açıyosun,neden bir başkasının açtığı konuya kendi linkini koyuyosun?

mustafa87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ptc ve mail oku kazan gibi yöntemler boşa zaman kaybı tıklamalara çok az para ödüyor ve güvenilir sitelerde az uğraşmaya gerek yok bence boşuna zaman harcamayın başka yötemlerle çalışın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5