İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İNTERNETTEN PARA KAZANMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMAMIŞTI

01cengaver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bir süre önce blog yazıp para kazanmak ile ilgili bir e-kitap yazmıştım ve çok ilgi görmüştü. Ve yeni bir e-kitap yazdım. Üstelik Bu Sefer Hediyeli

Kitap blogger dan para kazanmak ile ilgilidir. Fakat aklınızda bir önyargı oluşmasın. Blogger dan hiç anlamayanında bloggerı çok iyi bileninde yararlanabileceği bir kitap oldu.

EN ÖNEMLİSİ HİÇ BİR YERDE OLMAYAN - SİZE PARA KAZANMA GARANTİSİ VERİYORUM !

Bu işte uzun süre uğraştım. Ben sizlere kendi tecrübelerimle edindiğim deneyimlerimi bir kitapla aktardım.

Kitabı blogger ve html den hiç bilmeyen bir insanın anlayabileceği bir şekilde yazdım.

Ayrıca satış sonrası her türlü sorunlarınız ile ilgilenilecektir. Cevap verilecektir.

--- DOSYA İÇERİĞİNE GELELİM ---

1 - Blogger Para Kazanma Eğitim Kitabı

2 - Blogger Tema Yapım Kitabı ( Bloggerdan hiç anlamayan birisi bile kendi temasını editleyebilir )

3 - Ayrıca Blogger Başka Sitelerden İçerik ( DB ) Çeken Botu Veriyorum.

( Normalde blogger db çekimi site başına 2 liradır. Ama artık siz 3 saniyede kendinize bedavaya çekiceksiniz. İsterseniz çekip çekip satarsınız. Size kalmış )

- Bir Haftalık Kazanç Tablom -

Kitap Ücreti

Kitap Ücreti 20 TL Dir Ama
Ref amaçlı sadece 5 kişiye 10 TL

Ödeme Yöntemi

- Paypal ( İlk Tercihimdir )

-Havale / EFT

İletişim

PM.

Kampanya İle Satılan Kitap Sayısı

5 de 0

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm ye cevap yazdım ama buraya da yazayım referans olmak ürününe yada hizmetine senden bağımsız olarak değerlendirme yapmak anlamında söylenir. Yani ürününü ücretsiz olarak referansına verirsen inceleyip bilgi aktarımına yardımcı olur :) umarım açıklayıcı olmuşumdur...

hassanmetin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm atmışsın kitabı almıcak mısın diye konuya yazılanları okumadın sanırım.

Ayrıca sana anlatmak istediğim buydu kitabına referans olarak yani ücretsiz sahip olarak insanlara içeriği hakkında bilgi verip akıllarındaki soru işaretini gidermek amaçtı. Sonuç olarak konuya benden başka yazan yok :)

maths

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pm atmışsın kitabı almıcak mısın diye konuya yazılanları okumadın sanırım.

Ayrıca sana anlatmak istediğim buydu kitabına referans olarak yani ücretsiz sahip olarak insanlara içeriği hakkında bilgi verip akıllarındaki soru işaretini gidermek amaçtı. Sonuç olarak konuya benden başka yazan yok :)

yazma gereksinimi duymadım açıkcası :)
ilginç bi yöntem başarılar dilerim ;)

açıkcası kazandığın bloguda görmek isteriz onuda ekler msiin?

nrdm11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bloggerdan para kazanmak için insanlara başka sitelerden nasıl içerik çekebileceklerini öğretiyorsan yandık :D o yazdığın e-kitabı içerikleri copy paste yaparak yazmadığına nasıl emin olacağız:D ayrıca bloggerdan yada herhangi bir yerden para kazanmak istiyorsan özgün içerik hazırlamayı öğrenmelisin ve kesinlikle kimsenin içeriğini kullanıp insanların o kadar uğraşıp hazırladıkları blogların sandbox'a girmesine sebep olmayın bence

Dr1980

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para kazanmayı garanti ediyorum demişsiniz?
Ne kadar sürede ne kadar kazanmayı garanti ediyorsunuz ve garantiniz nedir?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5