İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet'ten Para Kazanmak İstermisin? Günde 30dk İle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

antipos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet'te boş boş dolaşmaktan sıkıldın mı internet'ten para kazanmak mı istiyorsun Ben yolunu buldum sizinlede paylaşmak istediğim üye olduğunda 9 TL veriyor ilk sonra reklamları okudukça bu para yükseliyor eğer sizde ilgilenmek isterseniz sayfa bu :Napolyon Kayıt Formu

Arkadaşlar ben her hafta 100-300 TL arası bir para çekiyorum

İnanmayan Arkadaşlar İçin Dekont Bilgileri :

695335Dekont.JPG

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Süperteklif değil mi bu. Yada yeni adıyla Napolyon...

Birşey soracam kaç üyen varda 1 haftada 300 TL para çekiyon. Yoksa yalandan ipini çekerler...

Süperteklifi şu internet camiasında bilmeyen kaldı mı bilmem ama senin gibi herkesi aptal kendini alim sananlar çok. Kardeşim haftada 3 mail geliyor 10 puan verseler 30 puan. Hadi sana özel 5 yapalım 50 puan.

elinde 2000 den fazla üye olmalı yazdığın miktarda ödeme alabilmek için. Kaldı ki hafta 5 mail gelmiyor bile. gelse bile her uyen açıp okumaz onları.

Daha ikinci mesajında üye toplamaya çalışmanın zararları bunlar...

Son birşey bu ödeme 25 Ocakta gelmiş. Eğer o kadar fazla kazanıyorsan (Haftada 100 TL gibi) mart ayındaki 4 dekontuda koyuver bakalım...

antipos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Süperteklif değil mi bu. Yada yeni adıyla Napolyon...

Birşey soracam kaç üyen varda 1 haftada 300 TL para çekiyon. Yoksa yalandan ipini çekerler...

Süperteklifi şu internet camiasında bilmeyen kaldı mı bilmem ama senin gibi herkesi aptal kendini alim sananlar çok. Kardeşim haftada 3 mail geliyor 10 puan verseler 30 puan. Hadi sana özel 5 yapalım 50 puan.

elinde 2000 den fazla üye olmalı yazdığın miktarda ödeme alabilmek için. Kaldı ki hafta 5 mail gelmiyor bile. gelse bile her uyen açıp okumaz onları.

Daha ikinci mesajında üye toplamaya çalışmanın zararları bunlar...

Son birşey bu ödeme 25 Ocakta gelmiş. Eğer o kadar fazla kazanıyorsan (Haftada 100 TL gibi) mart ayındaki 4 dekontuda koyuver bakalım...

Kardeşim daha dün 100 TL çektim.

Ayrıca Siteye gir üye olmasan bile Günde En fazla üye getirene 25 TL veriyor bak bakalım orda en çok kim 1. olmuş kazananlardan

Benim 2.700 filan arkadaşım var sitede ve onlarda benim gibi kazanıyor

Dur sana linkleri atim de bak kazananları : http://www.superteklif.com/ST/kampanya-enfazla-uye-sonuclar.aspx

Gir kardeş bu siteye orda 8 ocaktan itibaren bakmaya başla Adım : Özgür Y. davet linkinde verdiğim gibi kaç kere 1. olmusum sadece o yarışmada ..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
süper teklif o kadar vermez versede sen onun adamısındır.:D
hadi sana güle güle..

sinnerxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardeşim daha dün 100 TL çektim.

Ayrıca Siteye gir üye olmasan bile Günde En fazla üye getirene 25 TL veriyor bak bakalım orda en çok kim 1. olmuş kazananlardan

Benim 2.700 filan arkadaşım var sitede ve onlarda benim gibi kazanıyor

Dur sana linkleri atim de bak kazananları : http://www.superteklif.com/ST/kampanya-enfazla-uye-sonuclar.aspx

Gir kardeş bu siteye orda 8 ocaktan itibaren bakmaya başla Adım : Özgür Y. davet linkinde verdiğim gibi kaç kere 1. olmusum sadece o yarışmada ..

Link istedim mi sizden. İstemedim.
Süperteklifi inanın çok iyi biliyorum çalışmasınıda işlevselliğinide.

Sitede 2700 e yakın arkadaşınızda bu şekilde haftada 100 tl kazanıyorsa Süperteklif haftada 2700 * 100 TL = 270.000 TL dağıtmalıdır. hadi vazgeçtim 2700 arkadaşından 100 tanesi haftada 100 TL alsın. ayda 40000 TL yapar.

Ama sitede bak ne yazıyor...

"Yayına başladığından bu yana günden güne büyüyen SüperTeklif'in üye sayısı çok kısa sürede 1.800.000'i aştı!

İlk açıldığı günden bu yana SüperTeklif, 223.302.000 Puan karşılığı 223.302 TL nakit ödeme yaptı."

BEn 2007 yılında üye olmuşum. Demek ki site daha da öncesinde varmış.Senin dediğini gibi bir para dağıtsa sanırım buradaki rakam 223.302 değil 223.302.000.000 TL felan olurdu.

Ödeme dekontuna gelince. Ben senden link istemedim. Madem hafta 100 tl ödeme alıyorsun çıkar buraya dekontunu koy diyeyim ki sana tebrikler. Ama sen link veriyorsun sadece... Haftada 100 TL kazanan bir adam buraya mart ayı için en az iki ödeme dekontu koyabilmesi lazım. Önceki ayları saymıyorum bile.

Verdiğin linke bakıncada haftada 100 TL kazanıyormuşsun gibi bir durum göremedim ama şunu gördüm. Sen sistemden ödeme alıyorsan bile bunun tek nedeni sisteme üye kazandırman. Yani sistemden reklam vb. olaylardan değil.

Ama konuda şunu yazmışsın.
İnternet'te boş boş dolaşmaktan sıkıldın mı internet'ten para kazanmak mı istiyorsun Ben yolunu buldum sizinlede paylaşmak istediğim üye olduğunda 7,5 TL veriyor ilk sonra reklamları okudukça bu para yükseliyor eğer sizde ilgilenmek isterseniz sayfa bu
Yani burada üye getirin kazanın yazmıyor.

6 haziran 2007 tarihinden beri sitedeyim ilk ayım sonunda 200 uyeye çıktım. aradan 3 yıl geçmiş neredeyse. Onlardan gelen ödeme daha 100 dolar olmadı :)

Nereye ayda 100 dolar veriyorlarmış. 1-2 ay üye toplayacan. Açöacan forumlarda konu bonusu vuracan. Bari milleti kandırma. Sonra adam gibi bir sistem çıkıyor onu öneriyoruz kimse dönüp bakmıyor...

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
O dekont bir alıcıya ait değil, göndericiye ait gibi görünüyor?

antipos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link istedim mi sizden. İstemedim.
Süperteklifi inanın çok iyi biliyorum çalışmasınıda işlevselliğinide.

Sitede 2700 e yakın arkadaşınızda bu şekilde haftada 100 tl kazanıyorsa Süperteklif haftada 2700 * 100 TL = 270.000 TL dağıtmalıdır. hadi vazgeçtim 2700 arkadaşından 100 tanesi haftada 100 TL alsın. ayda 40000 TL yapar.

Ama sitede bak ne yazıyor...

"Yayına başladığından bu yana günden güne büyüyen SüperTeklif'in üye sayısı çok kısa sürede 1.800.000'i aştı!

İlk açıldığı günden bu yana SüperTeklif, 223.302.000 Puan karşılığı 223.302 TL nakit ödeme yaptı."

BEn 2007 yılında üye olmuşum. Demek ki site daha da öncesinde varmış.Senin dediğini gibi bir para dağıtsa sanırım buradaki rakam 223.302 değil 223.302.000.000 TL felan olurdu.

Ödeme dekontuna gelince. Ben senden link istemedim. Madem hafta 100 tl ödeme alıyorsun çıkar buraya dekontunu koy diyeyim ki sana tebrikler. Ama sen link veriyorsun sadece... Haftada 100 TL kazanan bir adam buraya mart ayı için en az iki ödeme dekontu koyabilmesi lazım. Önceki ayları saymıyorum bile.

Verdiğin linke bakıncada haftada 100 TL kazanıyormuşsun gibi bir durum göremedim ama şunu gördüm. Sen sistemden ödeme alıyorsan bile bunun tek nedeni sisteme üye kazandırman. Yani sistemden reklam vb. olaylardan değil.

Ama konuda şunu yazmışsın.

Yani burada üye getirin kazanın yazmıyor.

6 haziran 2007 tarihinden beri sitedeyim ilk ayım sonunda 200 uyeye çıktım. aradan 3 yıl geçmiş neredeyse. Onlardan gelen ödeme daha 100 dolar olmadı :)

Nereye ayda 100 dolar veriyorlarmış. 1-2 ay üye toplayacan. Açöacan forumlarda konu bonusu vuracan. Bari milleti kandırma. Sonra adam gibi bir sistem çıkıyor onu öneriyoruz kimse dönüp bakmıyor...

Evet kardeş bazı tespitlerin doğru 1,8m üyenin çoğu kazanamaz sadece üye olmuşlardı. Ama ciddi derecede de kazananlar var benim çevremde bende çok kazandığı iddia etmiyorum ama gerçekten uğraştınmı gününün 1/2 sini süperteklife verirsen Haftada veya 2 haftada 200-300 TL çekebilirsin dekont istemişsin en son para aldığım tarihler 24.03.2010--- 12.03.2010 ---- 18.02.2010 ........ dahasıda var

153bn28.jpg

2e1aoae.jpg

a1jds.jpg

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
BiLdiğim Kadarıyla Superteklif Okadar para vermiyor ?

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Süper teklif bana göre çok boş bir site hem üye toplamakta o kadar değil...

trd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imkanı yok haftada 100-300 tl almanın arakadaş baya abartmış

maswey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu süperteklifden en iyi kazanan benim galiba şu ana kadar 1500 TL aldım :)
2s6kfmd.png

not: 15.000 alt üyem var hiç uğraşmadım sadece sitemde boş bir köşede duruyor reklamlar o kadar

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Sen bir yöntem paylaştın ve kimse de inanmadı. Neden sürekli konuyu güncellemeye çalışıyorsun. Sana şunu söylemek istiyorum eğer ki bu sistem gerçek olsaydı ya da senin bu linkten bir kazancın olmayacak olsaydı sen bu konuyu sürekli güncellemezdin. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5