İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internetten para kazanmak istiyorum google uygunmu bilgi lütfen

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi geceler arkadaşlar konu yanlışsa kusura bakmayın ben öğrenciyim internetten para kazanmak istiyorum google adsenseyi duydum siz önerirmisiniz ne yapmam lazım yardım edin lütfen :(

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
:) İnternetten kazanacaksında hocam nasıl bir kazanç yolu arıyorsun kendin tıklayıpta her tıkladığına 0,01 falan tarzı istiyorsan Ptc siteleri var.
Yok benim hitli internet sitem var legal diyorsan evet adsense uygun sana

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim hiç bişeyim yok yeni başlıyorum ptc ne oluyor :S bide paypal lazımmış heralde öyle duydum bende oda yok :( ne önerirsin bana kardeş ?

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
benim hiç bişeyim yok yeni başlıyorum ptc ne oluyor :S bide paypal lazımmış heralde öyle duydum bende oda yok :( ne önerirsin bana kardeş ?

Öncelikle www.paypal.com a üye oluyorsun ama ptc vs boş iş:) Sitelere post atarak özgün makale satarak rahat para kazanabilirsin.. İş Arayanlar ve işverenler kategorilerini ziyaret et forumdaki.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
"Anket doldurarak ayda 5000$ kazanın" masalına inanırsak, kimse çalışmaz topluca anket doldururduk.

İnternetten para kazabileceğini hiç düşünmüyorum, sezonluk veya part-time bir işe girmenizi öneririm.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Kodlama bilginiz yoksa internetten para kazanmayı unutun derim. Alexis çok güzel açıklamış zaten olayı.

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi ara index yazmayı denemiştim meraktan bir türk hek sitesinde takılıyordum ama bayadır ilgilenmiyorum ama kasarsam biraz yapabilirim gene :)

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle www.paypal.com a üye oluyorsun ama ptc vs boş iş:) Sitelere post atarak özgün makale satarak rahat para kazanabilirsin.. İş Arayanlar ve işverenler kategorilerini ziyaret et forumdaki.

abi o iş arayan iş verenlerde ne yapabilirim ? bide post atarak nasıl para kazanılır ?

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Birazcık bütçeye bakar herşey .. Postuda geç emeğine yazık mümkünse okullar açılınca başla postculuğa :)

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birazcık bütçeye bakar herşey .. Postuda geç emeğine yazık mümkünse okullar açılınca başla postculuğa :)

tmm aga sen şimdi bana ne önerirsin acaba ? boşa oturuoruz pc başında böyle tıklamadan izlemeden iş çıkarmıki?

Xedal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
internetten ciddi bi şekilde para kazanmak istiyorsan şunları tavsiye ederim:
Uzman olduğun bir konu ile ilgili web sitesi aç
Temanı tasarımını falan yap, kendin yapamıyorsan burada uzman kişiler var, ücretli yaptırabilirsin
Sitene gerekli seo işlemlerini yap, yine buradaki uzman arkadaşlardan yardım alabilirsin (eski konuları karıştır)
Bu işlemlerden sonra, sitene bir kaç özgün içerik ekle
Sitenle ilgili hiç bir masraftan kaçma, host firman en iyisi olsun.
Bunları yaptıktan sonra Google gibi büyük firmalara reklam ver.
Bir kaç ay sonra para kazanmaya başlayabilirsin.

İşin püf noktası; para kazanmak istiyorsan masraftan kaçmayacaksın. Benim param yok veya bütçem kısıtlı diyorsan, ne kadar harcarsan o kadar kazanırsın.

Mesela iki ay önce bir kadın sitesi açıldı. Halbuki Türkiye'de yüzlerce kadın sitesi var. Site sahibi ne yaptı? Öncelikle kadınların ilgi gösterdiği mağazalara, gazate sayfalarına, kadın sitelerine, google'ye reklam verdi. Çok para harcadı. Şimdi Alexa sırası 10k nin altında. Üstelik dışardan reklam alıyor. Hitine gelince orasını Allah bilir. Yani , şu demek oluyor ki; ÇİVİ ÇİVİYİ SÖKER!..

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuanda benim birikmiş olarak 100 tl civarı var yetermiki bunlara :S

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnternetten en hızlı ve en iyi kazancı sağlamak için ben sana Affiliate Marketingi öneririm ..Fakat şu aralar piyasada sürekli adı geçen e-kitap zırvalarına sakın ha sakın para kaptırma (kaptıran çok ) .. Zaten bu e-kitap ların bazıları internete düştü biraz araştırırsan rahatlıkla ücretsiz edinebilirsin ve bu sayede kitaplardaki bilgilerin 1-2 gün araştırma ile internetten rahatlıkla bulunabileceğini anlarsın ..Sadete gelirsek 1 ay civarı bir süre Affiliate Marketingi internetten araştır yapanlara danış iyice öğren ve sonra denemeye başla ..Beceremeyecek bile olsan kaybın 2-3 deneme için en fazla 40-50 lira olur ..Neden bu işi sana öneriyorum? çünkü Affiliate Marketing hakkını vererek yapana çok güzel paralar bırakıyor ve kendini geliştirerek devam ettiğin için bu paranın ardı kesilmez ;)

WebmasterTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yani google işi olmazmı ?

Google adsense ile kazanamassın demedim tabi onunlada kazanırsın fakat benim sana önerim en hızlı ve en çok kazandıran Affiliate Marketing ... Önce biraz araştır oku sanada mantıklı gelecek ;) Daha yeni başlayan biri olarak senin adsenseden para kazanman uzun zamanlar alabilir + çok paralar harcaman gerekebilir ..

cang0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam sağolasın sen bu affiliateye üyemisin :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5