İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internetten para kazanmak

V

Vasvas

Misafir
Selam dostlarım...
Bu forumu yeni buldum,hatta şans eseri diyebilirim...
Neyse bulduğuma çok sevindim neden dersen internetten para kazanmaya herkes gibi bende kafaya koydum...

Ve sonunda aradğım fırsat karşıma çıktı...Altın internetle tanıştım... Mutlaka duymuşsunuzdur..ama emin ol düşündüğünüz gibi değil.. Bi kere önyargılarınızı kaldırın ve siteyi okuyun ....

Öncelikle siteye bakıcak olursan bir sürü ticari ağızla karşılaşıcaksın,yok bu kadar sürede bu kadar kazanın,yok para sayma makinesi alın falan bunların hepsini bi yana koy... ve düşün abartıldığı çok açık ama az da olsa kar getirmez mi ,mantıklı düşününce sende farkına varacaksın... Ben başladım ve gerçekten çok memnunum...
Gerçekten böyle para kazanan insanlar tanıyorum...Belki yazılanlar kadar değil ama azımsanamayacak miktarlar...

Bi kere tıklayın ve okuyun

R

RadyoBlue3

Misafir
selam

Bu is tam anlamiyla DOLANDIRICILIKTIR...

Distribütör olarak isim vermiyim iki yerde calistim,eherseyini a dan z ye cok iyi biliyorum.Ev ev arkadas arkadas dolasiyorsun ve hepsine TELKiN yapiyorsun,resmen beyinlerini yikyorsun,cok para hayali ile en sevdiginiz arkadasinizin beynine giriyorsunuz.Ben simdi cok pismanim...

Bana simdi kimse anlatmaya kalkmasin bu sistemi en basta dedim ya siz simdi bu yolu geliyorsunuz ama ben coktan döndüm.

Z

zeloeee

Misafir
ya kardeşim bak
bu girmiş oldugun iş doğru bir iş yani paranı yolluyorlar
yanlız yanlış bir taragı war
960 milyarı 7 ayda alamassın
belki 7 yıl sonra
ne yapıcaksın
100000 den fazla üyeyi 70 milyon wermeye ikna edebilecekmisin
o kadar arkadaşın warmı?
nereden bulucaksın bu kadar üyeyi sen ?
belkide 150000 üye
bulursan bizede msj atmayı unutma

V

Vasvas

Misafir
Zaten abartıldığını söyledim... Bu kadar sert tepki göstermenizi de pek anlayamadım.. Arkadaşlarına satmazsın olur biter... Hem Arkadaşına bile satsan sonuçta o da para kazanıyor... Sistem şu ana kadar güzel işliyor...
Niye dolandırıcılık olsunki ..Herkes evinin adresine kadar veriyor..

İlgilenen olursa yardımcı olurum..kimseye zorla bişiy yaptırmıyoruz sonuçta...

Saygılar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5