İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Duyuru Internetten para konuları ve kategorisi kısıtlandı

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Sevgili üyeler,
Forumumuzda çok fazla yer alan tıkla kazan,üye ol kazan,oku kazan türünde 1 gün uğraşıp 0.01 dolar kazanabileceğiniz saçma konuların engellenmesi amacıyla İnternetten para kategorisi standart üyelere kısıtlanmıştır.
Artık bu kategoriyi sadece görebilir ama konu açamazsınız.
Bu duyurudan sonra ısrarla bu tür konuları farklı kategorilere açan üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Yaptım,oldu. :hmmm:

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
İlk önce işin kolayına kaçılmış, o tür konuların açılması yasaklansa daha iyi olurmuş diye düşündüm. Lâkin kategoriye girip baktığımda alınan karara fazlasıyla hak verdim. Kategori komple kapatılsa müstehakmış yani. :)

uzmantescil.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili üyeler,
Forumumuzda çok fazla yer alan tıkla kazan,üye ol kazan,oku kazan türünde 1 gün uğraşıp 0.01 dolar kazanabileceğiniz saçma konuların engellenmesi amacıyla İnternetten para kategorisi standart üyelere kısıtlanmıştır.
Artık bu kategoriyi sadece görebilir ama konu açamazsınız.
Bu duyurudan sonra ısrarla bu tür konuları farklı kategorilere açan üyeler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Yaptım,oldu. :hmmm:

bu arkadam gördüğünüz alanda binalar yükselecek :ıslık::zıpla

Gerçekten güzel karar almışsınız. Kazandırsa yada işe yarasa neyse nede boşu boşuna insanları oyalıyorlar :)

Crazy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çok güzel olmuş gerçekten yerinde bir konu.

Paratoner1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel olmuş bu forumda çok gereksiz konular açılıyordu.

karasuvari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede güzel olmuş ne bu ya :D çoluk çocuk işi gibi

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Arkadaşlar bu harika sistem sayesinde siz de tıpkı benim gibi ayda 1200 ila 3890 dolar arası kazanabilirsiniz!

Tek yapmanız gereken ref'imden üye olmak ve günlük en az 6 adet yazıyı gerçekçi bir şekilde yorumlamanız!

fulltimeonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne yani biz normal ueyeyiz forumun her yerinde paylasım yapıcaz ama para kazanma konusuna gelince yok sen paylasım yap para kazanmak yok mu dionuz size kolay gelsin normal uyelerinizle ozaman

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Ne yani biz normal ueyeyiz forumun her yerinde paylasım yapıcaz ama para kazanma konusuna gelince yok sen paylasım yap para kazanmak yok mu dionuz size kolay gelsin normal uyelerinizle ozaman
Size para kazanmayın diyen olmadı. :kızdım:

Konuyu tekrar okumanızda fayda var,internetten para kazanma kategorisinde spam yapılmasının engellendiğini bildiriyor.

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
hasan bey niye normal üyeyiz biz abicim anormalik biz, illa pambık eller cebe yaptırmak zorundamısın bilader.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5