İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internetten Pasif kazanç sitesi - Profitable Sunrise yuzde 2.15

herwins

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Slm, sistemi 20 kasım 2012 den beri takip ediyorum ve ödemelerimi 15 dakikada alıyorum. Aralık 2011 den beri sistem ödeme yapıyor. 310 dolar yatırdım ve 28.01.2013 itibariyle 285 dolar ödeme aldım. Blog sayfamdan da bilgi alabilirsiniz. Sistemi kısaca tanıtmak isterim;

Sponsorsuz veya üye olurken upline:kısmına dikkat etmeden (upline da herwins yazması gerekiyor) üye olup sisteme para girişi yaptığınızda %1.6 günlük (Starter üyelik) alıyorsunuz.
Grup üyesi olduğum için günlük kazanç %2.15. Ref linkimle üye olursanız da gruba dahil olmuş oluyorsunuz.

1. ProSun, İngiltere'de kurulu Intereef Ltd. şirketinin iştirakidir. Kurucusu Roman Novak'tır. Bridge loan (köprü kredi verme) işi yapmaktadır. Köprü kredi, bir kaynaktan sağladığı kredi eline geçmeden önce satın alma işlemi gerçekleştirebilmesi için ödünç alacak olana açılan kısa vadeli kredidir.

2. Üye olmak ücretsizdir. Yatırımınız karşılığında Starter üyelikle günlük %1.6 (minimum yatırım 10$), Regular üyelikle %1.8 (minimum yatırım 500$), Advanced üyelikle %2.0 (minimum yatırım 2,500$) kazanç sağlarsınız. Benim de içinde olduğum ve her gün sayısı artan 44.000 kişilik grubun üyesi olduğunuzda %2.15 günlük kazancınız (minimum yatırım 10$) olur. Sistemde çok fazla grup var, sitenin toplam hesap sayısı 44.000 olarak düşünmeyin. Şuan sitenin 1.500.000 dan fazla üyesi var...

3. Para ekleme-para çekme işlemleri için Liberty Reserve, Perfect Money, SolidTrustPay, EgoPay ve banka transferi kullanılmaktadır.

4. Yatırımınız 180 işgünü (grubumuz üyesi olursanız 170 işgünü) boyunca günlük kazanç getirir. Tatil günleri kapalıdır. Kazançlarınızı periyodun dolmasını beklemeden istediğiniz an çekebilirsiniz. İsterseniz compounding (yeniden yatırım) yaparak yatırım paranızı arttırabilirsiniz. Yeniden yatırımı istediğiniz an durdurabilir, istediğiniz an devam ettirebilirsiniz.

5. Para çekme isteğiniz 24 saat içinde gerçekleşir. Yukarıda gördüğünüz ödemeyi istedikten 15 dakika sonra aldım.

6. Ref kazançları: level 3 e kadardır. level1 üyenizden 5%, level2 üyenizden 2%, level3 üyenizden 1% kazanırsınız.

***Sade, basit, sıkıntısız, başınızı ağrıtmayan bir sistemle sabit kazanç istiyorsanız bu program size göre.

***Grup üyeliği (%2.15 günlük kazanç) için: https://www.profitablesunrise.com/?upline=herwins

ÜYE OLDUKTAN SONRA MENÜDE;
Compounding ON: Günlük kazançlarınız otomatik olarak ana paranıza eklenir. Ertesi gün ana para+eklenen kazancın %2.15'ini kazanırsınız. Kazancınız hergün artar.
Compounding OFF: Günlük kazançlarınız ana paraya eklenmez. Ertesi gün yalnızca ana paranın %2.15'ini alırsınız. Hergün aynı tutarı kazanırsınız.
Compounding LOCKED: Günlük kazançların otomatik olarak hesaba eklenmesi özelliği kilitlenir. Yani compounding ON/OFF yapamazsınız.
Compounding UNLOCKED: Günlük kazançların otomatik olarak hesaba eklenmesi özelliğinin kilidi kaldırılır. Yani compounding ON/OFF yapabilirsiniz.

***Her ödeme işlemcisi kendi içinde yapılan transfer ücreti ne kadarsa o kadar kesinti yapıyor. Bildiklerim STP 0.2$ + %1.5 , LR %1, PM %0.5 kesinti yapıyor.

***Sisteme yeni para yatırdığınızda, o para için vade tekrardan 170 işgününden başlamıyor. Vade ilk para yatırdığınızda başlar ve 170 gün sonunda anaparanızı (compounding açıksa yatanlar ve sonraki yatırımlarınız dahil) tümünü geri alırsınız...

ödeme kanıtlarım için tıklayabilirsiniz...

*** https://www.profitablesunrise.com/?upline=herwins ***

***Ödeme kanıtlarımı diğer mesajlarda koyacağım. Para çekimlerimi genelde www.SolidTrustPay.com dan açtığım hesabıma alıyorum, çekimleri yaptıktan sonra piyasadan forumlardan satabileceğim yerlere ilan verip satıyorum. ya da siz dilerseniz kredi kartına çekebiliyorsunuz parayı, 5 gün gibi bir sürede hesabınıza geçiyor. Ama unutmayın SolidTrustPay e üye olduğunuzda kesinlikle sanal kart tanıtın...

- - - -Güncellendi - - - - - -

ödeme kanıtlarım;

1. ödeme

Grup Üyeliğimiz için Tıklayabilirsiniz...

herwins

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
grubumuzun son durumu;

Group details
Balance: $23,764,134.08
Members: 44482
Private plan ROI: 2.15%
Private plan maturity: 170 days
Fast withdrawal: YES
Open to new members: Yes
Leader: NJ Frazer

herwins

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugun tatil ABD de , günlük gelirler yatmayabilir.........bilginize...

herwins

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hyip siteleri inceleyen sistemlerin özetleri şu şekilde;
50 tane site PAYING olarak duyuruyor siteyi...
3 tanesi WAITING de bekliyor, bu 3 site de yatırım yapmamış zaten...
2 tanesi PROBLEM olarak belirtmiş, biri yatırım yapmamış, diğerinin de $20 yatırımı var, tam olarak neden PROBLEM e aldığını bulamadım ( site linki; benefx.org - Referencement de Hyip et Autosurf,Moniteur Francophone de Hyip .)

özet sayfasına bu linkten ulaşabilirsiniz;
profitablesunrise.com - All HYIP Monitors .com

herwins

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncel Durum
Group details
Balance: $28,098,268.96
Members: 59231
Private plan ROI: 2.15%
Private plan maturity: 170 days
Fast withdrawal: YES
Open to new members: Yes
Leader: NJ Frazer

herwins

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sponsorumun mailini sizlere iletiyorum;

Profitable Sunrise hakkında önemli bir bilgiyi sizlere aktarmak istiyorum. Kuzey Carolina eyaletindeki bir kişi banka transferi ile Long Haul plana 500$ yatırmak istemiş. Ancak aracı banka karşı hesabın Çek Cumhuriyetinde olmasından şüphelenmiş ve işlemi iptal etmiş. Kuzey Carolina eyalet savcısı da Profitable Sunrise'ın sahibi Roman Novak'a kendini savunması için 30 gün süre vermiş. Bu süre sonunda savunma yapmazsa Profitable Sunrise (Inter Reef şirketi) Kuzey Carolina eyaletinde erişime engellenecek. Yani ProSun'ın kapatılması gibi bir durum yok. Merak edenler için, aşağıdaki linkte ProSun'ın konu hakkında detaylı açıklaması var (audio-İngilizce):

http://www.wealthcreationsnetwork.com/NJF-ProSun/03-02-2013_ImportantProSunCall.mp4

Panik yapacak birşey yok. Ancak bu konu çözümleninceye kadar compounding'i OFF yapıp günlük kazançları çekmekte fayda var.

Konuyu buradan takip edebilirsiniz:
http://turkcekazanc.com/hyip-programlar/tavsiye-ediyorum-profitable-sunrise/90/

herwins

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sponsorumun bilgilendirmesini sizlerle paylaşayım..

Profitable Sunrise hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum.

1. ProSun yeni üye alımlarına kapandı.
2. Grup lideri değişmedi, ama grubun adı ve web sitesi değişti.
3. Ödeme araçları (LR, PM, STP ve EgoPay) para çekimine kapatıldı, ancak para yatırma devam ediyor.
4. Para çekimleri sadece banka havalesi şeklinde yapılacak.
5. Havale işleminde hesabınızdaki paradan ve aracı bankadan kesinti olacağından küçük miktarlar çekmeyin.
6. Havale işlemini test etmeyin. Son adımda Cancel (iptal et) deseniz bile havale gerçekleşmiş gibi kesinti yapıyor (Belki teknik bir problemdir, ama şu an için böyle).

Size önceki bilgilendirme mesajımda da belirttiğim gibi; Kuzey Carolina eyaletindeki bir kişi banka transferi ile Long Haul plana 500$ yatırmak istemiş. Ancak aracı banka karşı hesabın Çek Cumhuriyetinde olmasından şüphelenmiş ve işlemi iptal etmiş. Kuzey Carolina eyalet savcısı da Profitable Sunrise'ın sahibi Roman Novak'a kendini savunması için 30 gün süre vermiş. Bu süre sonunda savunma yapmazsa Profitable Sunrise (Inter Reef şirketi) Kuzey Carolina eyaletinde erişime engellenecek. Yani ProSun'ın kapatılması gibi bir durum yok. Önümüzdeki ayın başında yeni yatırım planı duyurusu yapılacak. Bu duyuru Roman Novak'a ait. Ödeme araçlarının tekrar açılması, parayı çekmek için banka kartı uygulaması veya başka seçenekler de ortaya çıkabilir.

Şu an sadece banka havalesi açık olduğuna göre, ben Compounding ON yaptım ve kilitledim. Yatırım süresi olan 170 işgünü doluncaya kadar bekleyeceğim. Hiç unutmamamız gereken bir kuralı tekrar hatırlatmak istiyorum. HYIP yatırımları risklidir. Bir gün tüm paramızı kaybedebiliriz. O yüzden kaybettiğimiz takdirde üzülmeyeceğimiz miktarla girmeliyiz. Kazanırsak seviniriz, kaybedersek üzülmeyiz. Umarım ProSun eskisi gibi devam eder.

Saygılarımla,
Murat Sarı

--
FORUM ve RESİMLİ ANLATIMLAR:
http://TurkceKazanc.com
JUBIMAX: 2013 Yılının Programı
http://JubiMaxTurk.com
ADIT NETWORK TÜRK:
http://ADITNetworkTurk.com
PROFIT CLICKING TÜRK:
http://ProfitClicking-Turk.com

herwins

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
STP hesabım kitlendiği için yerine maili koyuyorum.

You have just received $11.8 into your SolidTrust Pay account via
Member API
Item ID:
Transaction ID: 274529056
Member Name: profitabsunrise
Email: [email protected]
Memo: Profitable Sunrise - Withdrawal
If you have any further queries, please contact our support team.
[email protected]

40. ödeme

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5