İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetten yorulmadan para kazanma yolu

kezzap1907

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar hepinizin bildiği yada bilmeyenlere açıklama olması amacıyla siteye üye olduktan sonra site web sayfalarında surf yapıyo ve sizde saat üzerinden para kazanıyosunuz.. site tamamen güvenli ve ödeme yapılıyor. ingilizce bilmeyenler için bile çok kolay üye olunabilir. yok yapamam derseniz google chromenun çevirisini kullanın derim ve bu fırsatı kaçırmayın saat başı 1 dolar yatıyırolar hesabınıza

http://www.surfjunky.com/?r=secureee

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bence ödemez.saat başı bir dolar büyük para.

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Araştırdım site scam boşuna uğraşmayın. Zaten paypaldan ödeme alamıyorsunuz e-gold hesabınız olması gerekli. Ayrıca saatte 1 dolar diye birşey yok 0.5 dolar ilk başlayanlar için en fazla 0.75 oluyormuş. :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
O zaman bilgisayarı 24 saat açık bırakalım,ayda 720 dolar ediyor çalışmaya pek gerek yok :D

CanK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site nasıl tamamen güvenli oluyor anlamadım.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Şu konuya girmemek için kendimi kaç gündür. Afedersin bir tabir vardır. Annen babandan yorulmadan para alabiliyormu??
Veya baban sen 7/24 otursan pc başında para verecekmi ?

Boş işler
Boş hayaller;)

fleahero

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani saat bası 0.5 dolarda olsa fazla sitede para biriktirirsin ama aktaramazsın bence

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ilginç olan bu sitenin domain süresi hiç bitmiyor kaşar scam ama 6-7 yıl geçti hala domain ve host duruyor:D

krfstgmbnm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Haftada Bedavadan Laptop, Cep Telefonu Kazanın

Arkadaşlar www.haftalikhediye.com sitesi reklam kazançlarını üyelerine Laptop vb. hediyeler olarak dağıtıyor. Denemenizi tavsiye ederim.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Scam (=Dolandırıcı), boş yere uğraşmayın arkadaşlar.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Eklenen sitelerde virüs oluyor genelde, en çok da iframe, sonra bilgisayara, oradan da servere sitelere bulaşıyor. Bilgisayara ikide bir format atmak zorunda kalırsın. Sitelerden virüs temizlemek ise daha zor. Uğraşılmaz.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar eski konu başlıklarına hala ödeme kanıtı eklenmediyse, mesaj atıp konuyu hortlatmanızada gerek yok.

Dolandırıcı olmasa zaten konuyu açan kişi, ödeme alınca kanıtınıda koyar daha çok kazanmak ref toplamak için.

Bunların yanında ben daha önce inceledim siteyi, blogumda da bir yazı hazırlamıştım kesinlikle scam site.

Manuel surf ile easyhits4u ile para kazanabilirsiniz ama oda zahmetli baya 1000 surf 0.03$. Manuel surf piyasası böyleyken, auto surf sitesinden daha çok kazancağınızı düşünmek hayalperestlik olur ancak zaten.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5