İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internnetten para kazanma konusunda yardım

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar arkadaşlar, foruma yeni katildim. Webmasterlık konusundada cok iyi ve eski oldugum söylenemez. 20'e yakın sitem var, tek üyelik ile hepsine birden kodları koyabilecegim gelir getirebilecek bir yer biliyormusunuz diye danışmak istedim. Ödemesini zamanında yapan ve sürekliliği olan bir yerle calismak istiyorm tık başına 0.01 0.02 olması cokta önemli değil. Ilginiz için şimdiden teşekkür ederim, kolay gelsin..

(Siteler genellikle sohbet içerikli)

C

ciyomiyo

Misafir
Kim olsa adsense der bende adsense diyorum minumum 0.01 verir paranıda zamanında alırsın

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Tek bir hesap acarak tüm sitelere kodumu koyabiliyormuyum peki ?
Birde türkiye hep hit'lerim, o konuda sıkıntı oluyor mu ? biraz daha acarsan bilgi verirsen sevinirim. Hiç kullanmadım daha önce cünkü.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
tek hesapta onlarca kanal açarak farklı sitelerinde kullanabilirsin tabi legali içerikli olmalı... türk ip si olması kazancın az olması demektir en basit örnek picasa tavsiye reklamlarında bile yabancı ip ye 1 dolar verirken türk ip ye 10 cent veriyor...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
1000 gösterime 0.5 dolar civarı filan iyi ise senin için, Adsense. Ama Türk ziyaretçi ve sohbet sitesiyle daha fazlası olmaz gibi. Gittigidiyor deneyebilirsin bir de, kaç veriyor bilmiyorum ama aşağı yukarı Adsense ile aynı olur gibi.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bende oraya takıldım .Oh be normalim demekki :p

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sohbet siteleri platformundayım, daha acik sekilde IRC'deyim 10 senedir fakat web ile pek alakam yoktu son 3 aydır basladım. Ufak tefek bilgim var fakat hiç kullanmadıgım birşey adsense'yi biliyorum ama kullanmasını yada yarar mı zarar mı onu bilmiyorm. Belki adsense'den daha iyi tavsiye edebileceğiniz yerler vardır diye danışmak istedim. Yani benim istedigim ufak tefekte olsa ödeme almakta sorun yaşamayacagım reklam veren şirket. Adsense'den baska önereceginiz ve adsense kullanımı hakkında püf noktası diye tabir edilebilecek yönlendirmeler varsa lütfen onları paylasin.
(20 site sahibi olmak değil onları işletebilmek geliştirebilmek önemlidir. Inandırıcı gelmediyse pm ile adreslerini verebilirim amacim geyik değil, birşeyleri öğrenmek bildiklerimi daha iyi yapmak.)
Ilginize teşekkür ederim.

mehmetvearzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek bir hesap acarak tüm sitelere kodumu koyabiliyormuyum peki ?
Birde türkiye hep hit'lerim, o konuda sıkıntı oluyor mu ? biraz daha acarsan bilgi verirsen sevinirim. Hiç kullanmadım daha önce cünkü.

BEDAVA %100 BEDAVA

Para kazanmanın en kolay yolu : 10 dk da 27 dolar.
75 dolar olunca paypal hesabınıza akatarın

Tıkla üye ol hemen kazan aşağdaki linke git kazanmaya başla

http://www.AWSurveys.com?R=60155

1.adım -- Linki tıkladıktan sonra Sağüstte Create A New Account seçeneğini tıklayın.

2.adım -- kullanıcı adı şifre(en az yedi haneli) ve diğer bilgilerinizi doldurun.

3.adım -- size her link 4$ kazandıracak bunun için likleri açıp kopyaladıktan sonra altında bulunan texte yapıştırın ve altındaki buttonu tıklayın.

4.adım -- hesabınızda 75 $ birikince paypal ve ya alertpay hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.

iyi kazançlar...

en hızlı kazandıran site burada > http://www.AWSurveys.com?R=60155"> A.W.Surveys - Get Paid to Review Websites!</a>

Başka bir site daha

http://www.bigibid.com/?__ref=109182

mehmetvearzu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BEDAVA %100 BEDAVA

Para kazanmanın en kolay yolu : 10 dk da 27 dolar.
75 dolar olunca paypal hesabınıza akatarın

Tıkla üye ol hemen kazan aşağdaki linke git kazanmaya başla

http://www.AWSurveys.com?R=60155

1.adım -- Linki tıkladıktan sonra Sağüstte Create A New Account seçeneğini tıklayın.

2.adım -- kullanıcı adı şifre(en az yedi haneli) ve diğer bilgilerinizi doldurun.

3.adım -- size her link 4$ kazandıracak bunun için likleri açıp kopyaladıktan sonra altında bulunan texte yapıştırın ve altındaki buttonu tıklayın.

4.adım -- hesabınızda 75 $ birikince paypal ve ya alertpay hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.

iyi kazançlar...

en hızlı kazandıran site burada > http://www.AWSurveys.com?R=60155"> A.W.Surveys - Get Paid to Review Websites!</a>

Başka bir site daha

http://www.bigibid.com/?__ref=109182

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clicksoru dene adsense çok disiplinli en ufak hatanda hesabını banlarlar Clicksor daha esnek yada Adbriteı önerebilirim. Yabancı ve yüksek hitli siten olsaydı başka reklam networkleride var çok kaliteli ve çok para veren ama Türkçe sitelerde bir kaç network var.

tutkuda21

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde birkaç saatini internete ayırabilenler veya zamanını pc başında geçirenler için çok uygun bir iştir. Halen başka bir işte çalışıyor olmanız engel değildir.

• İnternet tabanlı çalışma platformumuzu tam zamanlı yadapart time olarak istediğiniz zaman diliminde kullanabilirsiniz.
• Aylık geliriniz yükselen bir grafikle ciddi rakamlara ulaşacaktır,
• Bu sizin ek işiniz değil gerçek işiniz olabilir. Bu konuda son derece iddialıyız.

Sistemimizde düzenli çalışarak güde 2 saatinizi ayırdığınızda ciddi gelirlere ulaşabileceksiniz. İşimizle ilgilenen arkadaşlarımızın WEB SİTEMİZE GİREREK ONLİNE DESTEK ALABİLİRLER.

NOT FORMU DOLDUURMADAN CANLI TOPLANTI BÖLÜMÜNE KATILAMASSINIZ…

CANLI TOPLANTIYA KATILMAK İCİN : is.gd/kariyerkazancsistemi

mestanli54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Network artık ülkemizde de çok rahat yapılabilir bir meslek haline geliyor.

İnsanları ikna etmek veya onlara satış yapmak zorunda kalmayacağınız,

günde 1-2 saat internet ve facebook kullanarak kazanabileceğiniz bu çok katlı kazanç sistemini lütfen inceleyiniz.

%100 yerli firma
adres: YENİBOSNA / İSTANBUL

ONLAİN DESTEK EKİBİ

35.000 KİŞİLİK EKİBİMİZE KATILMAK İSTEYENLER BANA MESAJ ATSIN

ozimania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şurdan üye olun şurdan da bilgi alın pişman olmayacaksınız. Senin için herhangi bir kişiyim ama bunu benim için yap lütfen.

blackeagle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
awsurveyse takılan ve reklamını yapan gençler yensisiniz galiba bu siteden herhangibir umudunuz olmasın.affilite reklamı yapan arkadaş bu işte ing. ve bol bol zaman gerekli...eğer karşılıklı güven üzerine para kazanmak isteyen varsa pm atsın.tabi sermayeseiz kazanç biraz yorucu oluyo ve çok zaman istiyo.ama pm atın konuşalım 10 günde filan yatırımınızı 2 ye katlarım sermeye farketmez 1 dolarda olabilir 100 dolarda...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5