İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

intiko nedir ne degildir niyedir nasildir ? :)

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
intiko..
hollanda dan ithal yeni sitemiz, nedir ne degildir.. o kadar reklam ve banner gosteriminden sonra 20.754. siradaki malum site..

Bu site hakkinda goruslerinizi almak istiyorum..

tabiki benim degil bu site :)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana reklam verdıler :)
ancak konuşmamız 5 dk suredı zaten o yuzden bılemıyorum tam oalrk kişisel kanatım oncelıkle turkıyede tanınmak ve isim yapabilmek ki bunu başardılar bence ve bence ileriki zamanalrda tasarım olarakda daha iyi bir yerelere gelecekler diye düşünüyorum (dergide yorumda şu yazılmıştı bu site için : Ebay tarzında bir turk sitesi)

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ama turk sitesi degil sanirim. Yani kaynagi turk deil.

Faket içerige bir goz atinca turk ziyaretcilere hizmet ettigi acik. bkz "İlişkiler & Duyurular" :)

Bu kadar cok ziyaretciye nazaran icerikteki ilanlar cok az gibi duruyor. fakat ilerleyen zamanlarda artması muhtemel...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir çok dilde siteleri var ve paraya kıyarak yüzlerce sitede reklam veriyorlar.
Demek ki ileriye dönük bir şeyler düşünüyorlar.

Z

zeynelkoc

Misafir
reklam vermek için irtibata onlar mı geçiyor yoksa siz mi iletişim kuruyorsunuz ??

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birinci düşüncem,adsense'ten kazanma üzerine kurulmuş gibi görülüyor. biliyorsunuz adsense ürün ile ilgili ziyaretçi gönderme bakımından dünyada bir numaralı reklam şirketi. intoko.com.tr de insanlara bedava ilanlar verdiriyor. bu ilanları görmek isteyenler ilanlara tıklayınca sayfanın altında özellkle o kategorinin kunusu ile ilgili google adsense reklamı çıkıyor. müşteriler de zaten bu konu ile ilgili ilan aradıklarından dolayı tıklanma oranı en yüksek seviyede oluyor.

diğer düşüncem ise yaptıkları strateji çerçevesinde ilk olarak bedava ilan servisi ile kendilerini çok fazla tanıtarak ileride açık arttırma ya da direk e-ticaret sitesine dönüşmek olabilir. belirli bir ziyaretçi kirlesi yakalamak bu siteler açısından en önemli şey olduğu için böyle bir yol izliyor olabilirler. ayrıca "bakalım bu işlerde gelecek ver mı ?" düşüncesiyle ilk olarak böyle bir site yapmış olabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5