İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnvision Forumu SMF yada VB ye Nasıl Çeviririm

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnvision forum kullanıyorum. SMF yada VB ye çevirmek istiyorum bilgisi olan yazabilirmi?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
invision dan memmun diilmisin neden convert etmek istiyorsun, yerinde olsam hiç uğraşmazdım.

smf ve vbulletinde bulacağın bir çok özelliği invision da da bulabilirsin,

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Memnunum ama yetki konusu sorun oluyor. Forumla fazla ilgilenemiyorum. Co-adminlerden birine admin yazmak istiyorum çok fazla yetki oluyor bukezde. KAfay takılırsa sistemi dağıtabilir. Co-admin liğin bir üstü yetki lazım co-amdink yazabilecek ama ACP panelde yetkisi olmayacak

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vB ye çevirmek istersen çok kaliteli bir dönüşüm scripti mevcut. Impex. Dönüşümden sonra üyelerin sadece pw lerini resetlemesi gerekiyor. Başka bir problem çıkmıyor. (Test edildi)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Co Admin Yaratmak istiyorsan Yeni bir kullanıcı grubu aç full yetkiyle donat uzaklaştırma tüm konuları silme editleme vs. Sadece ACP seçeneği kapalı kalsın grup tanımınada co-admin yaz rengini değiştir olsun bitsin, ACP ye girmedende üye banlanabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5