İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ip aynı,pc farklı.hesap kapanır mı ?

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar okuldan internete giriyorum.sitemdeki reklamlara okuldan da tıklanıyor.fakat ben hesabıma bakmak için yine okulun internetini kullanıyorum.
kısacası ip'ler aynı.fakat pc'ler farklı..bu yüzden herhangi bir ceza,ban vs vs söz konusu olur mu acaba ?

G

guajira

Misafir
Olma ihtimali yüksek, o yüzden bi an önce bunu yapmayı bırak ve bişi olmaması için dua etmeye başla.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slim dostum hic birsey olmaz sana garantisini veriyorum,,yani tıkladıgın makinadan hesabına bakmadıgın surece hic bisey olmaz,,
google amca herseyi kabul ediyor ama ;
kendi tıkladıgın makinadan hesabına bakmayı ve
1 bilgisayardan 1 den fazla tıklamayı kabul etmiyor

başkası tıklarsa nolur gibi soru gelirse soyle derim;;;
sizin ip numaranız kaydedildigi icin siz tıklamazsaniz hic bisey olmaz
google guler gecer ama ben atildim ben tıklamamistim diyenlere inanmıyorum,,

M

mfk_1868

Misafir
google a mail atın bu konuları direk cevap veriyorlar. Ben yanlışlıkla kendi reklamıma basmıstım mail attım. adamlar tesekkur ettiler ilgileniyorlar baya. ingilizce bolum ozellikle hızlı cevap veriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5