İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İp banlama Scripti

Ntie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yine bi script yazdım ve kesin birilerine lazım olacaktır.
Demosuna şifre koymadim ama indireceğiniz zip dosyasında şifreli bir şekildedir.
Test etmek için "Yeni adres Ekle" kısmından kendi ip adresinizi ekleyin.
Ekle.php'de zaten kendi ip adresiniz yazmaktadır. Ve ekledikten sonra "Test Et" kısmına girebilirsiniz.
Bu script ile sitenize girmesini istemediğiniz kişileri banlayabilir ve erişimini engelleyebilirsiniz.

Demo: Burdan
İndirme : Burdan

Ntie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin bulunduğu ipi değil kendi ip adresini ekle :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banane ben sistemin kendi kendisini banlatacağım amacım o :p

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
merhaba , yazdığınız scripti inceledim güzel, ellerinize sağlık başarılar dilerim, sizin gibi coderlere Türkiye nin ihtiyacı var.

aşağıdaki linkte yazdığınız scripte çok benzeyen, aynı tarzda "Simple Ban Manager v1.0" isimli çalışma var, script geliştirilmeye açık, umarım sizede çalışmalarınızda artı faydası olur...
Simple Ban Manager v1.0

Ntie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizin verdiğiniz ip ban scripti daha güzel ve özellikliymiş. Biraz daha geliştirip yayınlamak güzel olur gerçekten. googlede aradım ip ban scripti bulamadım bende yazdım. Şimdi bir tane itiraf scripti ve şarkı sözü scripti yazıyorum. itiraf scripti bitti gibi birşey onlarıda yapıyım bu yaptıklarımı geliştirme çalışacağım teşekkür ederim Mywedding

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ntie hocam kullanıcıların resimlerini yayınlayabilcemiz bi script varmı. :) yani kullanıcılar gelip kendi resmini sayfaya yukleyecek pc sinden çekipde

Ntie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim yazdığım scripler içinde resim ile alakalı hiç bir script yok ama Coppermine adında bir script var dediğin özellikleri taşıyor ama bilmiyorum beğenirmisin :)

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ntie begenirim ne demek paylaşırsan kardeşinle çok makbule geçer :))

Kokoin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ntie nin verdiği link ölmüş?
simple ban ise baya bi ayrıntılı. Tşk.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5