İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ipb genel foruma 10000 post 80 ytl, postçu aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
celal beyle ıs yapıldı ve sorunsuz paramı aldım tsk edıyorum calısmanızıda tavsıye ederım

Webdoktorz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Anlamadığım olay 10000 post'u botlar harici nasıl manuel elle atıyorlar.10000 postu bir kişi sabah akşam post atsa ancak 12-13 günde bitirir.Ve bu komik rakam nedir :) Adam yarım ayını bu işe vercek ve karşılığında 80 ytl alcak gerçekten komik.Ben 1000 posta 50ytl verdim adam 30 post attı kayboldu :) Bende ödemedim parayı tabi.

unlimiteddownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlamadığım olay 10000 post'u botlar harici nasıl manuel elle atıyorlar.10000 postu bir kişi sabah akşam post atsa ancak 12-13 günde bitirir.Ve bu komik rakam nedir :) Adam yarım ayını bu işe vercek ve karşılığında 80 ytl alcak gerçekten komik.Ben 1000 posta 50ytl verdim adam 30 post attı kayboldu :) Bende ödemedim parayı tabi.

şu an bu fiyattan 11 postçu benim için çalışıyor

Grafiker-Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
10.000 post ıcın 80 ytl az tabıkı ben 4 saatde 300 postu zor attım :D ama ödemede cok saglam bırısıdır celal bey

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
10.000 post ıcın 80 ytl az tabıkı ben 4 saatde 300 postu zor attım :D ama ödemede cok saglam bırısıdır celal bey

siz başkasından önce kendi sağlamlığınızı ele alsanız iyi edersiniz. Bu mesaj sayesinde size vermem gereken - itrader ı yeniden hatırlattığınız için teşekkür ederim.

unlimiteddownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siz başkasından önce kendi sağlamlığınızı ele alsanız iyi edersiniz. Bu mesaj sayesinde size vermem gereken - itrader ı yeniden hatırlattığınız için teşekkür ederim.

neyi eleştiriyorsun?
alan memnun satan memnun
sana ne oluyor?

serbest piyasa ekonomisinde istediğine istediğin fiyatı çekersin
istersen 10000 posta 1 ytl dersin istersen 10000000 ytl dersin
müşteri bulursun bulmazsın
kar edersin zarar edersin
onuda ticareti yapanlar düşünsün

gerçekten

sana ne oluyor?

sen bu ticaretin hiçbir yerinde değilsin
ne alansın ne satansın

neyi anlatıyorsun?
ne yapmaya çalışıyorsun?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Neyi eleştirdiğim ap açık ortada, 10.000 konuluk post attıracağınızı söylüyorsunuz , hemde çok komik bir rakama ve bu komik rakama daha önceden başka benzer bir konunuza itiraz etmiş bir üye mesaj atıyor ve celal bey ile iş yapıldı ödeme sorunsuz alındı denliiyor hemde aynı konu içerisine ve aynı konu içerisine bakılıyorki itrader alışaverişi gerçekleştiriliyor. Asıl siz hangi akla hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz, her sizi eleştirenede yok bilmem şu kadar benim için post atan var yok bilmem bu kadar post atan var diye ahkam kesiyorsunuz. Bu hüsnü kuruntularınız kendinize kalsın + o size iş yaptığını söleyen arkadaşla ticaretimiz olmuş ve kendisi ödemeyi yapmadan msn den engellemiştir.

Yaptığınız sahte i-trader alışverişi için konuyu repor ediyorum. Ticaretin ne tarafında olduğumu umarım iyi anlamıştırsınız.

unlimiteddownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sana açık konuşayım
itrader mitrader umrumda değil
bu sitedeki itibar parametreleride umrumda değil
isteyen beni burdan hemen şimdi banlasın
yarısından fazlası ingilizce olmak üzere toplam 85 tane sitem var
ve ben personel ararım
eleman ararım
ucuz hizmet ve mal satın alırım

sen istediğini eleştir
ben burda bazıları gibi kendimi göstermek için değil alışveriş için varım

eğer alışverişte bir şekilde engellenirse ben burda olmam
siz birbirinizi eleştirir durursunuz

benim açtığım başlıklarada mesaj atma
gerek yok
çünkü aramızda artık hiçbirzaman bir ticaret olmayacak

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
merak etmeyin size yanıt yazarak vaktimi harcamak benimde hoşuma gitmiyor, ama sölediğniz herşeyle kendiniz çelişki içerisindesiniz. 85 tane sitesi olan birinin mutlaka bir şekilde internetten nasıl para kazanabilirim sorusuna kendi kendine yanıt vermesi gerekir düşüncesindeyim. + sizinle ticareti sadece ben değil benim gibi düşünen hiç kimse yapmaz, serbest piyasa diyerekten insanları sömüren bir zihniyetin karşısına ancak çarkına çomak sokmak için çıkarım.

İyi günler.

unlimiteddownload

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
henüz bu yanıtı veremiyorum
çünkü ciddi gelir elde ettiğim adsense ten yeni banlandım
belki sen bir alternatif biliyorsundur
herşeye söyleyecek sözü olan biri
bunada bir sözü veya cevabı vardır

adsense ayarında bir sponsor var mı?

birde şu yazının sonunu yeni gördüm
çomak sokma ifadesini kullanmışsın
devam et be kardeşim
kim tutar seni
sağa sola çomak sok sen
aferin sana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5