İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iPhone 3G için kayıtlar açıldı

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Daha önce yeni iPhone'un Türkiye'ye Vodafone ile geleceğinin haberini yapmıştık. Vodafone, Apple'ın iki gün önce duyurduğu yeni iPhone 3G için şimdi de bir kayıt formu açmış.

Dikkati çeken üç tane uyarı yazısı, üç sayfaya dağıtılmış. Bunlar Vodafone iPhone anasayfasındaki "3G hizmeti veren operatörlerde 3G özelliğini destekler.", Vodafone iPhone ürün detay sayfasındaki, yine 3G özelliğini kasteden "Tüm özellikler ve servisler mevcut olmayabilir." ve en çok ilgimizi çeken, kayıt formu sayfasındaki "Stoklarla sınırlıdır, stoku aşan talepler karşılanmaz." uyarıları.

Daha çok merak ettiğimiz çıkış tarihi, satış fiyatı veya aylık abonelik ücretleri konusunda ise hiçbir bilgi yok.

Kayıt formu: http://www.vodafone.com.tr/iPhone/iphone_form.php

Kaynak: CepLab

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amerika'da 8 gb 199$, 16 gb 299$
Türkiye'de Turkcell 499 ytl peşin, 18 aylığına kontrat imzalatıp 69x18+499= 1.741 YTL ye satacak... bu kadar paraya değer mi...?

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkcell aylık internet paketi verecekmiş..
2 hafta sonra herşey belirginleşir. daha vodafone fiyat açıklamadı bakacaz artık olmadı usa dan getirtecez

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"3G" den bahsediolar :D
sınırlısı nı dooru düzgün verebileceklermi die konuşsak nasıl olur
eheuehe
Saygılar

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Amerikadaki fiyatlar 2 yıllık telefon hattı kontratı imzaladığınız taktirde o şekilde. Kontratsız fiyatlar sanırım 500-600 USD.

iPhone 3G ile burada sorunlar yaşandı, ben de alacaktım ama sirf bu sorunlar yüzünden bekliyorum. Hat kopmaları ve yavaşlık genel sorun. Kimisi servis sağlayıcıdan diyor kimisi iPhone un içindeki anten chipinden kaynaklanıyor diyor. Apple da sorun şudur şundan kaynaklanıyor demiyor. O yüzden abes bir durum var yani şu anda.

Apple bu ay bu sorunu çözeceğini legalpara ettiği bir yama çıkartacak. Yama sorunu çözerse hemen bir iPhone alıcam.

Aksi taktirde donanım hatası var demektir ki, o zaman yeni donanımı beklemek gerekiyor....

D-C-T

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En ucuz İphone 8gb Turkcell'de 1371 YTL en pahalı Turkcell'de 2012 YTL
Vodafone'da en ucuz 1543 YTL en pahalı 2160 YTL
en iyisi 1 adet motorsiklet almak :)
Vodafone akıllı hiçbu işlere girmedi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5