İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır Iphone 4 & Blackberry 9780

S

SheytaN

Misafir
Selam arkadaslar,

Burda elimde 1. el iphone 4 ve 2. el blackberry bold 97800 var almak istiyen varsa turkiye yollama yapilabilir burda ucuza aldigim icin turkiye de satmasi daha uygun geliyor bana kargo ile yolliyabilirim alici kisiye bilgi icin pm atabilirsiniz

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Burda derken siz nerdesiniz?iphone4 ne kadar istiyorsunuz ve her kartla calisiyormu unlock frei?

S

SheytaN

Misafir
Attim.

NOT: [email protected] adili msn beni ekledi ve 3 tane alacani soyledi ve paypal ile odiceni ve telefonlar geldigi zaman parayi vereceni soyledi ve bu iyinet den mesaj atmasini uye adini sordum cevap vermedi block yapdi galiba dolandirici olabilir dikkat edin :)

S

SheytaN

Misafir
Tamam Hocam ekliyorum

Ekleme: Kilic adili uye arkadasimizla anlasma yapildi bilginize. :)

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kilic arkadasimizdan teslimatla ilgili bilgi alabilirsem bir tane de ben almayi dusunuyorum. hayirli satislar.

K

Kilic

Misafir
arkadas guvenlidir yolladi bugun yolladigina dahil dhl bilgisini verdi tessukur ederim ucuzada anlastim..

S

SheytaN

Misafir
Resimleri Yuklememi Istedi Bir arkadas yukliyim hemen, ve gormek istiyen msn de kamera da gosterebilirim.

picture1.png

picture2.png

Not; Blackberry Kalmadi :)

K

Kilic

Misafir
odemeyi yapdim ama 1 hafta oldu kargo gelmedi ve msne 1 haftadir girmiyor dolandirici cikti buda :mad:

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Kardeş ben arkadaşı resmen ahiret sorgusuna çektim. yurtdışından telefon girişi olmuyor kargoyla. o yuzden yukarda da yazdım eğer sana gelirse diye. şehirler arası göndermiyorsun sonuçta. eğer gümrükten sorunsuz geçseydi herkesin bir tanıdığı var illa ki yurtdışında. arkadaş göndermiş olsa bile gümrüğe takılma ihtimali çok çok yüksek.

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
kişi dolandırıcı. Kenisine 90 pound on odeme yolladım ortalıkta yok. trade verdim yanlıslıkla + verdim ama bildirdim yakında moderatorler - ye cevirir yazıyı okursanız sevinirim. asıl murat londra ile gorustum bu adam murat londra yada murat aslan degil. Murat aslan die birnin msn adresini calmıs bir dolandırıcı.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Telefonu nasıl yollayacaksın yurt dışından pasaport kaydı olmayacakmı yani alana mı ait olacak. Sim kilit kırdırınca (kırdırıldımı bilmiyorum) garanti kapsamından çıkmıyor mu. Ayrıca gümrükten nasıl geçiyor bu ürünler gift mift demeyin eskidi onlar. Bende düşünüyorumda bir telefon almak gümrük problemi yaşıyorum. Tüm kargo şirketleri 150 € geçemez yada gümrük kurallarında belirtilen oranı aşamaz diyor.

Ekleme: İkinci sayfaya bakmadan yorum yaptım. Benim dediğime geldi yine. Geçmiş olsun

bilteksis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Telefonu nasıl yollayacaksın yurt dışından pasaport kaydı olmayacakmı yani alana mı ait olacak. Sim kilit kırdırınca (kırdırıldımı bilmiyorum) garanti kapsamından çıkmıyor mu. Ayrıca gümrükten nasıl geçiyor bu ürünler gift mift demeyin eskidi onlar. Bende düşünüyorumda bir telefon almak gümrük problemi yaşıyorum. Tüm kargo şirketleri 150 € geçemez yada gümrük kurallarında belirtilen oranı aşamaz diyor.

Ekleme: İkinci sayfaya bakmadan yorum yaptım. Benim dediğime geldi yine. Geçmiş olsun

sorun yok hsbc den swift odemesini geri cektirdim :) sagolun.

adamın bilgilerinide paylasayım da bilginiz olsun.

Kuzenimin hesabına yollarsın demişti. Aslında bu kişi Murat Arslan değil çünkü murat arslan ile dün facebookta konustum. Rap music yapan bir çocuk ve msn ini çaldırdığını soyledi bu kişi çalmış demekki ve o çocuğun ismini kullanarak milleti dolandırıyor. İki adet daha konusu var game pc ve ipad hakkında. Aman dikkatli olun. Muhtemelen bu kişi her ne kadar kuzenimin hesabına parayı yollayın diyorsada kuzeninin hesabı felan değil bizzat kendisi gerçek kimliği budur.

Ad Soyad: Mehmet Fatih Bektas
Adres: 104/110 Fore Street Upper Edmonton London N18 2XA
Swift Kodu: NWBKGB2LXXX
IBAN: GB16NWBK60073247223146
Account: 47223146
Sort Code: 600732
BIC: NWBKGB2L

verdiği telefon numaraları

tel:

07577669185
07572396084
07577699185
+447577699185

Meteormta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bide beni referans olarak göstermeye çalışsaktı millete, ne insanlar var ya. Bu arada ödemeni geri almana sevindim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5