İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İptal edilen çek'in yeniden gelişi.

*siber*

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İptal ettirdiğim bir çek'im var ve bu çek elime ulaştı, fakat iptal edilen çek mi yoksa sonradan yollanan çek mi bunu nereden anlayabilirim ? Çek'i iptal ettirdikden sonra adresimi değişmiştim. Bu çek yeni adrese ulaştı Fakat üzerinde eski adres yazıyor. Ödeme geçmişinden baktığımda Gösterdiği Ödeme Numarası: ve şuanki çek'in üzerinde yazan çek no: aynı. Daha önce bu sorunu yaşayan oldumu ? Lütfen biri bilgi versin.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
rakam belli değilmi zaten?yani iptal ettirdiğin çekte kaç lira yazdığı?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş demek istiyo ki çekin iptal edilmişse bi sonraki çekin üzerine eklenir yani iptal ettiğin çekle yeni gelecek veya gelmiş olan çekin tutarları aynı olamaz... para kazanmadıysan tabi sonraki ay eşit olmaz...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
iptal edilen çek ile şuanki elimde olan çek aynı tutarda.
AdSense ödeme geçmişinde "Ödeme iptal edildi" diye bir ibare ile kazancınız gözükecektir. Bu miktar ay sonu kazancınıza eklenip, yeni bir çek ile elinize ulaşacaktır. Benim elimde de orijinal bir çek var. Bende iptal ettirdikten 2 gün sonra gelmişti. Hala öyle kenarda durur. Seninde kenarda dursun, hatıra olur..

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*siber*' Alıntı:
Böyle birşey yok. O çek tutarı için halen daha ödeme.. yazıyor.
O zaman henüz çekin iptal edilip hesabına tekrar yatmamış. İptal etmeyi işleme aldık dedilerse, birkaç gün sonra hesabında böyle bir ibare görürsün. Benim 2-3 hafta sürmüştü..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5