İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İpucu...çok mu önemli..ingilizcesi iyi olanlar

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"İPUCU Is your phone number correct? Please visit the account settings page and make any necessary updates to ensure that you can be reached at the phone number associated with your account. "
şeklinde bir uyarı(ipucu) var hesabımda...

Ben şöyle tercüme ettim:

Telefonumun doğru olup olmadığını soruyorlar.Galiba şunun için,soruyorlar bunu da,yarın ay sonu,bir de adsenseye üye olurken girdiğim telefon değişti ben de yeni tel.numaramı uptade ettim...Bunun doğru olup oladığını soruyorlar....Emin olup olmadığımı merak ediyorlar..

Arkadaşlar tercümem doğru mu?

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok herkeste var o. Aradıgımızda size ulasabilcegimizdin emin olun diyor. ipucu iste

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşk kardeş...sağolun...işi sağlama almak istedim..aslında anlamışım da

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarın ay sonu olduğu için mi bu akşam gördüm bu ipucunu?..

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tel numarasını : 053xxxxx böyle girsek doğru oluyor değil mi? +90 a falan gerek var mı?

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
+90 olmazsa adamlar senin turkiyeden oldugunu nasıl bilecek :) uruguaydamısın yada papuayeniginemisin nereden bilecekler :)
+90.532 şeklinde girmen gerek

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5