İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İranda Türk Bayrağı yakmışlar.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok canım yanlış görmüşsünüzdür(!) ermeniler öyle bir şey yapmazlar...

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Yakanlar acaba ermeni miydi? Türkiye'de Türk'ü ve Kürt'ü birbirine düşman etmeye çalışıyorlar, şimdide Ermeni'leride düşman etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bunlar planlı şeyler, yemeyelim bunları.

Amaç belli, bu topraktaki huzuru bozmak istiyorlar, herkesi birbirine düşman edecekler...

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yakanlar acaba ermeni miydi? Türkiye'de Türk'ü ve Kürt'ü birbirine düşman etmeye çalışıyorlar, şimdide Ermeni'leride düşman etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bunlar planlı şeyler, yemeyelim bunları.

Amaç belli, bu topraktaki huzuru bozmak istiyorlar, herkesi birbirine düşman edecekler...

+1 katılıyorum tamamına..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsrail'deki bir gazetede de Türkiye İran savaşı kapıda diye haber çıkmıştı geçenlerde, bir taşla iki kuş olayı. Daha çok karışacak ortalık bu aralar, umarım sürekli defansta durup herşeyi izlemeyi bırakırız en kısa zamanda.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

Hepsi önce kilisenin önünde mum yaktı , hrant için dualar falan...
Haberi izlersen o kiliseye kimler gitmiş,kökeni nedir görürsün .

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ben Türkiyedeki törene katılan bazı provakatörlerdende bu duruma destek gelir diye bekliyorum .

Türkiye karşıtı Halkların kardeşliği ... Hepimiz iranlıyız ...

falan gibi..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Büyük oyundan bir perde figüranlar ile ilgilenmeyin.

" Vaatedilmiş topraklar sizlerin olacaktır "
Vadedilmiş topraklar nereden başlar nerede sonlanır?
Bu topraklar Nil den başlayarak Fırat da son bulur.

Peki Bu topraklar kimlere vadedilmiştir?
Bu topraklar Yahudilere vadedilmiştir.

Fırat nerededir?
Fırat Türkiye Cumhuriyeti içindedir.

Ben bu safhadan sonra söz söylemek istemiyorum. Dünya Din ile yönetilir!.

PieRLuGi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizans oyunlarına hala devam ediyolar...
Kaç haçlı seferi bu göğüslerde durdu hala akıllanmadı it oğlu itler.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ermeni de yakabilir..

Diğer dış güçler de..

Ama başlıktaki İran kelimesi sakıncalı.. İranlılar henüz sabrediyorlar.. Ve bizim yanımızda oluyorlar her fırsatta..

İran PKK lıların bulunduğu kandil dağına roketler fırlatıyor sırf bize yaranabilmek için.. Ama bizim hükümet malesef iran ile değil abd ile birlik oluyor hep. Türk Bayrağı heryerde yakılabilir.. Türkiye de de yaktılar defalarca... Önemli olan kimin yaktığı.. Kimlerin izin verdiği...

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senaristleri merak ediyorum. Acaba bilgisayar programı kullanıyorlar mı yada 3D modelleme falan
Dünyayı anime eden bir programları var mı?
varsa programın ürettiği sonuçla gerçekteki sonuç arasında fark çıktıkça kaç mühendis bu farkı sıfıra yaklaştırmak için çalışıyor acaba

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5