İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

irc applet $

S

.SErKAn.

Misafir
İnternet de arama japarken 2003 yılında yapılmış şahane bir irc applet gördüm. Baya bir zaman geçmiş. Bu appletin windows üzerinde çalışır halini free olarak dağıtıyor fakat bana lazım olan web üzerinden chat yapabilmesi. Oda sadece kendi sitesinden yapılabiliyor. Ne yaptımsa Sahibine ulaşamadım (satın almak için) .html dosyası ile sadece .jar uzantılı bir dosya çağırıyor. Benim bu applet i satın almak için yada kendi sitesindeki gibi kullana bilmem için ne yapmam gerek bu konuda bilgisi olan biri ile iletişime geçebilirmiyiz ?

Site sourceforge.net üzerinde adam yapmış gitmiş sanırım. Yada bu applet i sadece çağırılan .jar dosyası ile benim düzenleme imkanım varmı ? ben .jar dosyasını indirdiğimde .zip olarak geliyor içinde kodları mevcut ama java dilinden anlamıyorum. Ben bunu çalıştırırım diyenle (ücreti ile) görüşmek istiyorum.

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sourgeforge üzerinde linkini versen? bu şekilde anlatmışsın iyi güzel de dosyalar yok piyasada :)

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin dediğin bu pc için yani messenger tarzı birşey. sen web için istiyorsun. bunu web de kullanamazsın. http://www.pjirc.com/demo.php burda birtane var. zamanında kullanmıştım. güzeldir ama biraz kasar pc yi. ayrıca tufat.com da 5$ a flash chat var harika birsey. ikisini önerebilirim. demoları var, hangisini beğenirsen kullanırsın. php chat scriptleri de var refresh ile çalışan daha kullanışlı olabilirler ama ilgilenmedim hiç. neyse kolay gelsin...

S

.SErKAn.

Misafir
pjirc ile işim yok veya başka önereceğin bir chat programı ile. Dediğim gibi ben bu applet i beğendim. Birinin yol göstermesini bekliyorum o kadar.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bizede lazım bu tarz bisey . gecenlerde sitenin birinde gordum webmaster com gibi bi adresti ama farklı bişidi sanırım ücretsiz dagıtılan bi web irc appleti . es chat gibi ama okadar ozelliği olan bişi olmasada ii bişidi belki bilen biri cıkar...

S

.SErKAn.

Misafir
ya bizede lazım bu tarz bisey . gecenlerde sitenin birinde gordum webmaster com gibi bi adresti ama farklı bişidi sanırım ücretsiz dagıtılan bi web irc appleti . es chat gibi ama okadar ozelliği olan bişi olmasada ii bişidi belki bilen biri cıkar...

Bunun eschat den daha fazla özelliği var ve kasmıyor eschat gibi. Biraz chat yaparsanız ne tür özellikleri olduğunu görürsünüz :) yani bu bedava ama nasıl webde çalşıyor çözemedim. En azından eschat e 300 $ vermektense daha iyisiniz kullanabiliriz değil mi ?

Y

yaBgu

Misafir
Bunun eschat den daha fazla özelliği var ve kasmıyor eschat gibi. Biraz chat yaparsanız ne tür özellikleri olduğunu görürsünüz :) yani bu bedava ama nasıl webde çalşıyor çözemedim. En azından eschat e 300 $ vermektense daha iyisiniz kullanabiliriz değil mi ?

applet gerçekten çok güzel alabilirsen ben de satın alabilirm :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5