İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

irc host tavsiye

F

fenerli

Misafir
kısa bir süre önce kayıt ettiğimiz turkk.com domaini bugün satıldı, satın alan kişi bizden irc servis tavsiyesi almak istiyor (irc yabancı olduğumuz bir konu)

domaini alan kişi yurtdışında olduğu için yurtdışı veya türkiyeden irc hizmeti sağlayan bir firma öneriniz var mı ?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Basit bir shell mi aranilan yoksa komple bir sunucu mu?

F

fenerli

Misafir
Angelo' Alıntı:
Basit bir shell mi aranilan yoksa komple bir sunucu mu?

Birkaç ay denemek için arıyorum, daha sonra kendi sunucularımızdan birine aktaracağız (bu süre içerisinde kendimiz bir servera UnrealIRC kuracağız yada müşteriyi ikna edip jabber tabanlı bir sisteme geçilecek)

bir kaç site buldum fakat irc satışımız durmuştur notu var.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ircd konusunda uzman bir ekibimiz var. Referanslarımızıda veririz hiç problem değil. Her türlü host probleminizi çözeriz. IRcd konusunda yardım isteyenler olursa her türlü yardımcı olurum.

HostAbi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam

ircd desteğimiz bulunuyor.isterseniz sitemizden ircd hosting bölümünü inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5