İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IRC Reseller

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Herkes Web hosting veya reseller yazmış, IRCD reseller satan yok mu ? :)
5 gb alan
5 Ip
100gb bw
Sınırsız hesap açabilme ve diğer standart özellikleri sınırsız

paketiniz kac para ?
Tekliflerinizi yazarsanız bu tarz paket arayan cok fazla, ilgilenenler olacaktır ben dahil.
Sunucu lokasyon, uptime süresi ve özelliklerinide belirtirseniz sevinirim.
(Pm atmayınız, konuya post atarak tekliflerinizi belirtiniz.)
Kolay gelsin..

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makina fdc olsa ipte acımazdım para almazdım çünkü malum orad ip beleş bw zaten beleş ama fdcyi bıraktım sana önerim manualcim fdc lokasyonlu bir yerden almaman eğer söyleyeceğim fiyat uygunsa listemde varsın ztn haberleşelim
5 gb alan, 5 ip, 100 gb bw , kullanıcı başına 5 mysql hakkı aylık sana 50 ytl olur radyo filanda kurabilirsin ama kullanıcı limitleri max. 100 kişi olmak süretiyle şöyle güzel fiyat çıkartayım
aylık 50 ytl , 3 aylık 120 ytl , 6 aylık 200 ytl 1 yıllık ; 350 ytl

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; İstemis oldugunuz ozelliklere binayen teklifimiz asagidaki gibidir ,

-5gb alan
-50 domain barindirma
-5 ip
-limitsiz band

Aylik : 70 ytl

Verimerkezi : Sharktech.net olmakla beraber %99 uptime'yi garanti ediyoruz portlarimizin tamami kendi local firewall'imiz bash script'lerimiz ve datacenter tarafindan korunmaktadir.

Referans: Turkiyenin en buyuk sayili ircd sunucularindan irc.mirctr.org tarafimizca barindirilmaktadir.

Msn/Mail iletisim : [email protected]

Saygilarimizla

Sorf Networks - www.SORF.org

CeNGaWeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayLık 70 YTL 'uye veririm babacan

Www.Surfdeyiz.Com Internet HizmetLEri..

Makina Özellikleri:

P4 3.0 MHZ
1 GB DDR 400 Ram
80x2 Sata HDD
100Mits Hat Çıkışı
Türkçe Plesk Panel
Sunucu Lokasyonu: Almanya
Ortalama Ping Süres: 60

Msn : [email protected] & [email protected]
makinam 7 aydır sorunsuz calışıyor.

BocekMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Size şöyle bir önerim var.Sanırım bu daha mantıklı olur.Sizin istediğiniz özellikler belli;
5 gb alan
5 Ip
100gb bw
size verilen aylık tekliflerde 50 YTL'den başlıyor.Biz size VPS Serverımızı öneriyoruz.Özellikleri;

- P4 3.4 GHZ
- 512 MB RAM
- 40 GB HDD
- 350 GB Aylık Trafik

Aylık Fiyat: $55
Datacenter: Türkiye/Teklan
Ortalama Ping Süresi: 29 ms

Yukarıdaki paketimizi size IRCD ve gerekli modulleri kurulu bir şekilde teslim edebiliriz.Daha iyi verim alırsınız ve dilerseniz bir kaç tane IRC Reseller hesabı açıp satış yapabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için [email protected] MSN ve Mail adresimizle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla
İyi Çalışmalar

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
al hocam imzamdaki sunucuyu yap istediğini sigara parası hemen teslim:)

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar
Size şöyle bir önerim var.Sanırım bu daha mantıklı olur.Sizin istediğiniz özellikler belli;
5 gb alan
5 Ip
100gb bw
size verilen aylık tekliflerde 50 YTL'den başlıyor.Biz size VPS Serverımızı öneriyoruz.Özellikleri;

- P4 3.4 GHZ
- 512 MB RAM
- 40 GB HDD
- 350 GB Aylık Trafik

Aylık Fiyat: $55
Datacenter: Türkiye/Teklan
Ortalama Ping Süresi: 29 ms

Yukarıdaki paketimizi size IRCD ve gerekli modulleri kurulu bir şekilde teslim edebiliriz.Daha iyi verim alırsınız ve dilerseniz bir kaç tane IRC Reseller hesabı açıp satış yapabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için [email protected] MSN ve Mail adresimizle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımla
İyi Çalışmalar

Kardeş türkiyeden ircd işine sakın girme sonra başın çok ağrır. Bunu bir dost tavsiyesi olarak kabul et. İyi çalışmalar.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
o teklifi veren benim

bu nickimiz ilginç bir nedenden dolayı banlı olduğu için bir arkadaşımızla iletmiştim teklifi.

sınırsız ip 64 e kadardı tabiki.zaten 64 ip kullanamazsınız.

bu konuyu unutmuşum o yüzden kayboldu şeklinde yorumlar gelmiş :)

tabi haklısınız sınırsız deyince insan 76 kere düşünmeli.

var olan müşterileriminde o sayıya ulaşamadığını bildiğim için sınırsız tabirini kullandım tabiki sınırsız değil.

Manuel halen daha arıyorsan eğer sana fdc den ufak bir sunucu almanı öneririm.

reseller felan kasma kendini.bütçeni 150 ytl yap sunucunu al başın ağrımasın.

irc reseller diye birşeyin olması mantıklı değil.zaten sorunlu olan irc işinin birde reseller üzerinden yapılması çok sıkıntı yaratır.

makina konusunda veya başka bir konuda sıkıntın veya yardıma ihtiyacın olursa buralardayım :)

konuyu unuttuğum için tekrar özür dilerim

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Teşekkür ederm Hostbank24. Bütçeden ziyade, zamanım yok sunucu ile uğraşacak ve onu kontrol edecek bilgiye sahip olmadığımı düşüdügüm için reseller istiyorum. Şuanda kullanmaktayım reseller hizmeti. Çok fazla IRC'e izin veren firma olmadıgını düşündüğüm için bu başlık altında belirtmelerini istedim IRC izin veren reseller paketlerini. Hem kendim firma değişikligi yapmak istersem kolay ulaşım sağlayabilmek için hemde benim gibi resellerden satış yapmak isteyecek arkadaşlar için standart kabul edilebilcek bir paket'e fiyat istedimki herkese faydalı olması için.
Sınırsız Ip olayına gelince 64 Ip'i doldurabilcek bir reseller kullanıcısı zaten seninde dedigin gibi sunucu satın almalıdır. Fakat yinede sınırsız diye belirtmemek lazım Ip'i bence. Sırf fantezi olsun diye link aldığı sunuculara eşine dostuna nasıl olsa beleş/sınırsız diye dağıtabilir satın alacak kişi :)
Son olarakta, nickim ManuaL

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
çok çok özür dilerim manual yerine manuel yazmışım.

bunun dışında size özel bir teklif yapacağım.messenger adresinizi ekledim

görüşmek dileğiyle

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5