İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Irc Server Açmak İsteyen...

S

SempatiX

Misafir
İrcd + Services + Eggdrop ( Oyun Botu ) + Neostats ( Trojan & Proxy Koruma ) + 5 Bnc + 50 Mb Web = Aylık 25 Milyon... İlgilenen Arkadaşlar [email protected] Msn Adresinden İletişime Geçebilirler...

N

nazilli

Misafir
fiyat

fiyat konusu açarsan iyi olur dostum çeşitli seçenekler wb. sevgiler

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nazilli www.shellhost.org Fiyatları inceleyebilirsin. Ben şu an bu şirketle çalışıyorum gerçekten güzel ; ayrıca bir selam'ıdıda ilet :p Hatırlı bir indirim yapılacaktır. Kolay gelsin

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Shellhost.org bildigim kadarıyla Volkan'ındı. Yani Yalowa'nın. Bende zamanında onunla calistim. Ancak daha sonra irc hizmetine son vermisti kendisi. Ve kolaysistem.com diye bir site acmıstı.. Eğer Shell isi yapiyorsa gercekten herkese tavsiye ederim..

c4timer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS seninde tanımadığın yok acep biz tanışıyoz mu senle ?? Evet volkan'ın ( Yalowa 'nın ) :=) IRC'ten baya anlıyorsun gibime geliyor...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
c4timer' Alıntı:
ARKaDaS seninde tanımadığın yok acep biz tanışıyoz mu senle ?? Evet volkan'ın ( Yalowa 'nın ) :=) IRC'ten baya anlıyorsun gibime geliyor...
:) Evet.. iRc dunyasında bir cok kisiyi tanirim. E Hayatimiz Chatlarda Chutlarda gecti :) Eğer Biliyorsan ; Showtv.Net'in, Hossohbet.com ile Linkli oldugu zamanlarda baslamistim chate..
Server'ler actım kapattım, kLineler attım , zLineler yedim :) Benim Yapmadıgım sey yok:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5