İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IRC Servera Hakim En iyi BOT? Free

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar Ben irc serverime hakim en codelenmiş güzel bir bot varmı root admin işlevi görecek. reklam , flood , küfür vs. vs. , kanala op geldiğinde hoşgeldin kolay gelsin vs. , bir oper oper pass girdiğinde #yönetim kanalına çeken, Biri Yanlış oper şifresi girdiğinde ilk defada uyari 2. uyari ve ücüncüde kline atan, #yönetim kanalında !ip XX.XX.XXX.XX ip adresini yazdığımızda o ip adresindeki tüm lineleri açacak vs. vs. böyle bir bot ariyorum ücretsiz dağitabilecek olan varmı?

ben birçok kere yaptım ama biryerde yanlış yapiyordum birşeyi herşeyi mahfediyordu. :( varmı aramızda codelemiş veya hazır codelerden birşeyler cıkarmış olan arkadaşımız? şimdiden teşekkür ediyorum.

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir Tane vardi Arkadasimin Yaptiği bende editlemistim, Isine yarar'sa yollarim, pek ahim sahim değildir. ayrica, demekki iyi değiştiremiyorsun :)

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Dostum Ben Script Çalıp Onu Düzenlemiyordum. Hazır Olan Codelerle Kendim Bir Script Yapıyordum. Eğer Script Olsa Zaten neden Değişmek iStiyeyim Onu? Babalar gibi Kullanirim.

Peki Eğer Dediğin Scriptide Paylaşırsan sEvinirim.

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ScanX, NoMercy adı altında dağıtılan editlenmiş socx botlar mevcut. Bir deneyebilirsin, konu ne kadar hortlasada :)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu hazır hortlamışken. En iyi bot kendin yaptığın bottur. Piyasadakiler isteklerinin bazılarını karşılar ama mutlaka eksik tarafları vardır.Ya da fazlalıkları vardır sunucuyu gereksiz şeylerle meşgul eder.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar mesaj tarihlerine bakalım lütfen 1 yıl önceki mesajalra cevap yazmayın lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5