İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IRC Serverimize Web Girisi Ariyoruz

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
irc.kalpyeri.com yerine web girisleri ariyoruz. Www.Kalpyeri.com Ve Www.Delikanlim.De & Www.Delikanlim.Net ´in Beraber yönettigi serverine daha cok web girisleri ariyoruz söyle buyuk useri olan guzel ortami olan siteler varsa buyursun. ilgilenen varsa bana PM atsin ordan devam ederiz ve arkadaslarla web user kontrol edip sonra beraberce konusup en iyi karari aliriz....

Saygilarimla....

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ilgilenen yokmu acaba? Herkes galiba bulundugu serverinde memnun :) buyurun gelin bir bakin ortami seviyeyi begencenize eminiz. Serverimizde mirc girisi yasaktir aoplara haric. Bakmadan sakin karar vermeyin...

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir ücret talebimiz yok. Appletimiz lisanslı dağıtımlı eSChatir server makinası amerikada ev1 den alınmış birbirnet desteklidir cr kurulu ayrıca serverimizde sürekli onlinesi 20 nin altinda olmayan siteler bizimle irtibata geçebilir. Ücret konusunda da bana pm atabilirsiniz. Saygilar.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu devirde esChatı olmayan pek az server var + turkiyede esChatı olan serverın Çoğuda birbirnette barınıyor. link olayı genellıkle ucretlı oluyor webin kendı userıne baglı belırlı bi ucret talep eden var. ortami begenip ucretsiz weblerde mevcut ama şu varkı eschatımız var birbirnette barınıyoruz makınalar amerıkada vs demenle oraya web çekemezsin.

T

tikky

Misafir
Ucreti yazarsan belki dusunen olabilir , ha bedava diyorsan kimse gelmez h0cam lRC`niz biraz zayif , eschat iki saatte anca aciliyor..

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslinda ucret vermek yerine ucret almak lazim da neyse :) cunku senin siteni kendi sunucusunda barindiriyorlar, lisansli esChat veriyorlar ve üstüne para bana göre sacmalik , ben ucret vermem de almam da , tabi bu benim görüşüm bu ucret konusunu sohbetim cikarmis sanirim iyice suyu cıkmaya basladi..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya merak ediyorum ucret alip biyere kiraliyan yerler varmi :) buraya gelmeden evel uc yere gettim herkes sana para veririz gel dediler gettik anlastik paraya geldi serverler bir birine girdi herkes ayrildi sonra baktim hepsi yalanmis. Para alan kisi kesin buyuk biyer olmasi gerek. Sizler icin parami önemli yoksa chatin sohbetin ortami onu dusunmelisiniz, biz yerimizden memnunuz allaha sukur eskide uc serverde kavaglar kufurler floodlar ucuyordu simdi kufurler haric flood saldirilar yok ortam super sohbet de iyi... Isteyen PM atilir kimseye mecbur gel yada ya gel ne olur demiyoruz 4 aydir beraber calisiyoruz 2 siteyle, bilmiyorum hangi serverde 2 siteyle hergun 80 user uzerinde yer olan varmi....

Saygilarimla....

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlar galiba chat yerine bakacak kimseleri yok diye öyle yapiyor en son onlari biyerde görmustum yerlerinde durmuyorlar corap gibi yer degistiriyorlar :)
evet hala gecerli kampanyamiz ilgilenen PM atsin bekliyoruz

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çorap gibi yer değiştirmelerı mumkun değil adam kaç aylık anlaştıysa alır parasını link atar suresı bıtınce iki tarafsa memnun ise devam ederler yoksa oyle buyuk sitelere her yerden teklifler vardir alinin serverı olmadi velınınkıne link atar.
sen diyorsunkı 3 yere gittiik parayi alamadik hata kimde? SENDE. ucretını peşin al öyle git.

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herkes en çok useri olan yazgulu ve sevginehrini bilir çunku bunlar ucretli linklerdi.
oysaki benimsayfam.Com'un useri onlardan çok olmazsa daha az değildir haydinetin IRC'inde tek kanal açmıslar baska kanalarada lınk vermıyor ucrette almıyor şuan benimsayfam kanalında online 320 kişi ne guzel.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana ortam guzel yönetim önemli para degil allaha sukur adsense den gelir geliyor. Su bahsetiniz yerler ben kendim gördumu söyledim bana gelince ozaman degisik davranmistim ayrica sitemde okadar buyuk degildi. Neyse kapatalim bu konuyu konu baskalari ne yaptini para olayi degil konumuz IRC yerimize gelmek isteyen varmi yokmu...

Duman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Doğru konu kapatılmalı.
adsenseden kazanıyorsun isterimki daha çok kazanasın kazancını sana lınk verenlerle paylas sen onlara destek onlarda sana destek çıksın
senın dediğin kazanıyorum çok sukur benımkı bana hadi website sahipleri gelın Ircme link verin niye versınler?

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Normal mirc useri isterseniz konusalim. Elimde sunucular var. Bunlar 200 ile 1000 user arasında degismekte.

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kazancimi neden baskalariyla paylasim yanlis anladiniz biz ortagiz kalpyeriyle amacimiz bazi siteler daha bize gelsin diye actik yoksa yerimizden halimizden allaha sukur mutluyuz ve memnunuz. Websitesi olan suanki IRC yerinden memnun olmiyan varsa buyursun gelsin konusalim diyoruz. Eger varsa yazsin yoksa bosuna olayi konuyu abartmiyalim lütfen....

Saygilarimla...

hayalet77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tikky' Alıntı:
Ucreti yazarsan belki dusunen olabilir , ha bedava diyorsan kimse gelmez h0cam lRC`niz biraz zayif , eschat iki saatte anca aciliyor..
iki saatte diyosun iki saatte açılan hangi site var çok merak ediyorum. Lütfen lekelemeyin herkes burda bağlantıları var girip bakabilirler. İrcden birşey anlamadığında belli proxy taramalarını hem web hemde irc için açtım ve buda rahat ve güvenli bir ortam için gerekli. Her neyse gelmek isteyen olursa kapımız açık buyursun gelsin. Saygılar.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde online 800 userlik bir server var isteyen olursa serverlarına linkleyebiliriz. teklif edeceginiz ücreti pm ile atın.. benden teklif beklemeyin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5