İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

irc shell satın alınacak!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba;
Lütfen Samimi kişiler mesaj atsın. Artık sorun yaşamak istemiyorum.

* işini ciddiye alan sorumluluk sahibi;
* Sürekli destek verebilecek;
* Sorunlara hızlı çözüm sunabilecek.
* Sağlam bir şekilde kurulum yapıp sürekli beni sorunlarla uğraştırmayacak;
* Kesintisiz lagmış lugmuş sunucu kapanmış gibi bahanelerin arkasına sığınmayacak;
* Bize sağlam referans gösterebilecek...
* irc de istediğimiz ek bileşenleri kurabilecek.
* Bu işe yıllarını vermiş..
* Ben irc ile uğraşmıyacağım sorun olduğunda hızlı br şekilde çözecek

kişiler varsa aramızda Bu kişilerden mesaj bekliyorum.. Daha önce bu şekilde söz verip tumayanlardansanız lütfen ilgilenmeyin.. Uzun süre çalışacağım kişiler arıyorum. ayda bir yer değiştirmekten bıktım.

Kusura bakmayın çok uzun yazdım işimi yapamaz oldum sorunlardan artık..

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İrcinde sorun çıksın istemiyorsan ayda 20 30 ytlye almanı tavsiye etmem .
Fdc den ucuz bir vps al oraya kur . Kurulum yapacak insan dolu zor işler değil onlar . Makine git gel yapınca 2 de bir servisleri sok serveri aç bi ton iş . Haberinde olmaz ne zaman kapanıyor gidip açasın . 20 ytl ye irc satıp basıyolar makinaya 30 tane irci 150 siteyi , hergün ayrı sorun.

yada bana linkle kurtul :p

aLkaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.incturk.com 14 tane irc refaransı var... msn ve tel destegi verilior sorunsuz 2 tane irc makinesi var. Fiyatlar istediniz pakete göre deişir. 15 usd ile 40 usd aralıgında.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar merhaba;
Lütfen Samimi kişiler mesaj atsın. Artık sorun yaşamak istemiyorum.

* işini ciddiye alan sorumluluk sahibi;
* Sürekli destek verebilecek;
* Sorunlara hızlı çözüm sunabilecek.
* Sağlam bir şekilde kurulum yapıp sürekli beni sorunlarla uğraştırmayacak;
* Kesintisiz lagmış lugmuş sunucu kapanmış gibi bahanelerin arkasına sığınmayacak;
* Bize sağlam referans gösterebilecek...
* irc de istediğimiz ek bileşenleri kurabilecek.
* Bu işe yıllarını vermiş..
* Ben irc ile uğraşmıyacağım sorun olduğunda hızlı br şekilde çözecek

kişiler varsa aramızda Bu kişilerden mesaj bekliyorum.. Daha önce bu şekilde söz verip tumayanlardansanız lütfen ilgilenmeyin.. Uzun süre çalışacağım kişiler arıyorum. ayda bir yer değiştirmekten bıktım.

Kusura bakmayın çok uzun yazdım işimi yapamaz oldum sorunlardan artık..

arkadaşım sen irc shell değil resmen sadece sana çalışacak profesyonel kişi istemişsin:) çok zor bu istediklerini bulman kimse gücenmesin ama bu hizmeti sana verecek bulamazsın. ben yaparım diyende yapmaz. çünkü senin ne isteyeceğin belli değil. bugun a modülünü istersin yarın b ve c yide ekle dersin misal.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sen irc shell değil resmen sadece sana çalışacak profesyonel kişi istemişsin:) çok zor bu istediklerini bulman kimse gücenmesin ama bu hizmeti sana verecek bulamazsın. ben yaparım diyende yapmaz. çünkü senin ne isteyeceğin belli değil. bugun a modülünü istersin yarın b ve c yide ekle dersin misal.
herkes ne istendiğini anladı bi tek sen anlamadın yada anlamak istediğin gibi anlıyorsun. gelişi güzel yorumlar yapmayalım. ilgili kişi değilsen ne yazıyorsun. başka boş işin yokmu kardeşim senin? ciddi bir konu açılmış. sana yorum yap diyen olmuşmu?

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
herkes ne istendiğini anladı bi tek sen anlamadın yada anlamak istediğin gibi anlıyorsun. gelişi güzel yorumlar yapmayalım. ilgili kişi değilsen ne yazıyorsun. başka boş işin yokmu kardeşim senin? ciddi bir konu açılmış. sana yorum yap diyen olmuşmu?

seni uyardım sadece dikkatli ol diye sen bilirsin, boş yorum olarak algılamışsan ama 1 ay sonra şu dolandırdı beni dersen üzülmem kahkahalarla gülerim ona göre.

abacus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ; IRCD barindirma hizmet anlayisimiza gore , shell musterilerimize sunucu kaynakli problemler olmadikca teknik destek ve kurulum yapmamaktayiz , onun haricinde ip basina sagladigimiz guvenlik ile size 7/24 uptime'yi garanti edebilmekteyiz , lag konusunda ise TELEKOMUN yurtdisi hat kapasitesinde sorun olmadikca bir problem yasanmamaktadir , referanslarimiz ise TURKİYE'de ciddi isim yapmis ircd sunuculari referans olarak gosterebiliriz ayrintili bilgi icin ve iletisim icin MSN kontagimizdan yada mail ile bize ulasabilirsiniz.

Msn/Mail iletisim : [email protected]

Saygilarimizla

Sorf Networks - www.SORF.org

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hostbank24 ile anlaşma sağlanmıştır. ilgili arkadaşlara teşekkür ederim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5