İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

irc yeri ariyom?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ben sohbet yerime bir server ariyorum chate user sayim 80-130 arasi degisiyor. Serverinde bana aynisi user vercek biyer ariyom ayrica kendime tam admin yetkisi ayrica uc kisiyede ircop vercekler, cr ve eschat olcak. Eger varsa buraya adresleri yazin bende bakayim ve konusup anlasiriz user sayisi az olan serverler bosuna yazmayin benim vercem user aynisi kendim istiyom.... saygilarimla...

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Irc.sohbetteyim.com Yeterli Kullaniciya sahip oldugumuzu dusunuyoruz, Istersen msn'de konusabiliriz

Makina kendi makinamiz,
eschat var, mIRC girisi kapali sadece oplar'a client aciyoruz ve ayrica operler'ê hersey gayet iyi gidiyor, ilgini cekerse bekliyorum..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim istegim yukarda belirtim vercem user karsiligi almaliyim baska linklerle anlasmak istemiyorum eger userim yok diyorsan kanal acarsin ne ben biyere link vercem nede birler bana kendi kanalimi yönetirim.

Everences

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj kutun dolmuş delikanlım boşaltırsan mesaj yolluyacam :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5