İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IRCD Hosting !

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar çok sağlam bir IRCD Hosting firmasi lazım kapanmicak. Şuana kadar kullandiklarım ya kapandi yada doğru dürüst kullanamadim varmi öyle sağlam bir yer IRC için ? Buraya yazarsaniz sevinirim

H

hostcu1

Misafir
yaw hoca bırak şu cıt pıt işlerini:D
darxis belki sana yardımcı olur adamda server bollugu var:D

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeaw zaten orda IRC yim ama acayip lag var sunucuda o yüzden ordan değiştirmek istiyorum ama orayida birakmak istemiyorum darxis yeterince sağlam ve güvenilir ama Sunucu neden lag var olmasa yıllık devam etmeyi düşünüyorum :(

Osiris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.

Selamlar. Halen kullanmakta olduğunuz sis.com.tr yi de önermekle beraber www.lantar.net i de öneririm. Şahsen müşterileri olmadım ama bahsettiğiniz serverın kapanmama olayını bence Tr de gerçekleştiren tek yer burası. 5-6 yıl boyunca lantar.net ana irc sunucusu olan irc.muhabbet.net mircturk e satılana kadar hemen hemen hiç kapanmamıştı. Bunun dışında Türkiye de bir çok irc shell işi yapan kişi ile çalıştım halen de çalıştığım arkadaşlar var. Ama lantar.net i tek geçerim. iyi çalışmalar. Yaklaşan bayramınızı da can-ı gönülden tebrik ederim.

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkür ederim osiris bende senin bayramını kutlarim..

Bende Sisnetworks birakmak istemiyorum ancak sunucuma girilmiyor zar zor girilsede lag oluyor acayip makinayi değişiyorlarmış bekliyoruz değişince düzelir inşallah. :(

Furkan_ed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SisNetworks çalışanlarına teşekkür ederiz Şuanda Hiçbir Sorun kalmadı gayet süper

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5