İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ircd için datacenter önerileri.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya herşey iyi güzelde ircd için dc bulmak çok zor. Netdirektte çok feci şekilde stok problemi var. Arkadaşlar önerileri olan varsa paylaşırsa sevinirim. Fdc demeyin hem pahalı hemde pek iyi bir geçmişim yok. Arkadaşlar soruyor istiyorlar veremiyorum kalıyor öyle. Netdirekt hesap bazında uygun ve ircd izin veren yerleri paylaşalım arkadaşlar.
justedge.net var ama bir reboot isteğine 16 saat beklemiş bir arkadaş. Benim aklıma gelen yok öyle başka saglayıcı. Varsa paylaşırsanı zsevinirim. He bide staminus var başka ?

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bizden alabilirsin reboot için beklemezsin dünyanın neresinde olursan ol bilgisayar olmadan bile reboot ettirebilirsin sunucunu üstelik türkiye tabanlı 8) ancak söyle bir durum var gerçi bu yazdıklarının hiçbiri firewall hizmeti vermiyor ama irc kullanacaksan sana tippingpoint veremeyiz irc lerde sorun yaratıyor...

DC Nixcon

Örnek çalışan irc ler için pm atabilirsin hızı gerçek anlamda şaşırtıcı zaman aşımı olmuyor tr lokasyonlu sunucularda

www.netinternet.com.tr den bakabilirsin fiyatlarına.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixconu zamanında çok büyük bir problem yaşadığım için oraya koymamıştım. osman beyle görüştüm teşekkürler. Başka önerileriniz varmı paylaşalım aklımızda olsun arkadaşlar.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki şanssızlıklar yaşamışsındır ama genede irc için en iyi yer FDC .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5