İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İş arıyorum

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar icimden birses konuyu yalnış yere actın diyor ama şansımı deneyim. bu ay kredi kartı borcum var 125 ytl ve işsizim. bilgisayar programcısıyım. internetle vakit gecirmek icin boşvaktim var. yardımcı filan arıyorsanız ve akıl verebilirmisiniz.. faydalı olabilirim ama bu miktarı kazanmam lazım bir ay değil uzun sürede yardımcı olabilirim. [email protected] .

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iş ilan bolumlerınde bulabılrısınız dosya ekleyene içerik ekleyene hatta post yapana ucret odenıyor :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
para istemeyip iş araman çok güzel bi davranış bu zamandaki insanlara göre.
Mutlaka yardımcı olan olacaktır :) şu anda aklıma gelmedi benim. aklıma gelirse mutlaka bulurum sizi ;)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
İnşallah aradıgınız işi bulabilirsiniz. ancak rumuzunuz size iş verecek olsa bile buna engel olabilir.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben sana inanmıyorum, işsizsen kredi kartı kullanmayacaksın kardeşim, nakit paran kadar harcama yapacaksın, ben kredi kartını internet hizmetleri ile ilgili işlemlerim dışında kullanmıyorum, kredi kartına 10 taksit 20 taksit ilgilendirmiyor beni, param hangisine yetiyorsa veya ne zaman yetiyorsa o zaman alıyorum. Mywedding vermiş olduğu linklerden dolayı zaten bir türlü şey düşünülebilir senin için.

Konya küçük bir yer değil, muhakkak bir beyaz eşyacı gibi toptan satış olan yerlerin birinde eğer iyi bir ofis vs. kullanıcısı isen iş bulursun. Gerçekten iyi olan bir bilgisayar kullanıcısı her zaman Konya gibi bir şehirde, bir ticarethane de iş bulabilir.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ben sana inaniyorum arkadasim keske is olsada versem ya da bulsam. kredi karti da senindir istedigin kadar harcayabilirsin.

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SELAM

Ben sana inanmıyorum, işsizsen kredi kartı kullanmayacaksın kardeşim, nakit paran kadar harcama yapacaksın, ben kredi kartını internet hizmetleri ile ilgili işlemlerim dışında kullanmıyorum, kredi kartına 10 taksit 20 taksit ilgilendirmiyor beni, param hangisine yetiyorsa veya ne zaman yetiyorsa o zaman alıyorum. Mywedding vermiş olduğu linklerden dolayı zaten bir türlü şey düşünülebilir senin için.

Konya küçük bir yer değil, muhakkak bir beyaz eşyacı gibi toptan satış olan yerlerin birinde eğer iyi bir ofis vs. kullanıcısı isen iş bulursun. Gerçekten iyi olan bir bilgisayar kullanıcısı her zaman Konya gibi bir şehirde, bir ticarethane de iş bulabilir.

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE KONUMA VERİLEN İYİ NİYETLİ MESAJLAR İCİN TŞK EDERİM. GERCEKTEN İŞ ARAMIŞTIM CÜNKÜ HER İNSANIN BAŞINA GELEBİLECEK BİR OLAYDIR BENİMKİ AMA MEBLAG KÜCÜK OLDUĞU İCİN İNTERNET GİBİ ÖNEMLİ BİR KAYNAKTAN FAYDALANMAK İSTEDİM.

ARKADAŞIM SENİN MSJ GELİNCE BENDE EN AZ SENİN KADAR KREDİ KARTININ DİKKATLİ KULLANILMASINDAN YANAYIM. AMA KULLANMA SEBEBİMİ DUYSAN BELKİ BANA HAKVEREBİLİRDİN. YİNEDE SANA PM ATIYORUM. UMARIM ANLAMIŞINDIR.

ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZ İCİN TŞK EDERİM. SAYGILARIMLA

iyiniyetlihacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş konusundaki yardımlarınız icin tşk. sorunu cözdüm. desteklirinz icin tşk ederim tekrar. saygılarımla...

B

BahadirGulcan

Misafir
Merhabalar.

Konuyu siz sorunu çözdükten sonra okuma fırsatı buldum. Herhangi biryerde çalışıyormusunuz ? bildiğiniz programlama dilleri nelerdir. ? Şayet devamlı bir işte çalışmayı hedefliyorsanız CV nizi [email protected] adresimize göndermenizi bekliyorum.

Sayg.

Bahadır Kemal Gülcan
Genel Müdür

Bahacan Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Ümraniye/İSTANBUL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5