İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İş Bankasını Protesto Ediyorum

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İş Bankasını Protesto Ediyorum

Forumda herkes en çok işbankasını kullandığı için bir hesap açtım bu bankada geçenlerde.

Forumda iş yaptığım kişiler ödemeleri bu hesaba yapacakalardı. Bu hesaba ilk 30 ytl lik ödeme geldi ama bir baktım hesap bakiyesi 0.

nedeni ise işlem masrafıymış.

ben o işi yapmak için bir gece sabahlamıştım ama meğerse işbankasına çalışmışım. Eğer hesabım öğrenci hesabı olasymış veya otomatik ödeme talimatım olsaymış bu para kesilmeyecekmiş.

Allah bildiği gibi yapsın bunları.

Şiddetle kınıyorum bu kurumu

2 yıldır finansbank kullanıyordum. Daha bir defa olsun böyle bir para çekilmedi hesabımdan. Öğrenci değilim, otomatik ödeme talimatımda yok.

İş bankasından nefret ediyorum

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işbankası kadar soyguncu banka yok.. internette havale yaygınlaşana kadar bedava. yaygınlaşınca bakın nasıl para alacaklar..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
iş bankası ve garanti kullanıyorum.

iş bankası ile kendimi bildim bilesi çalışıyorum daha iyi bir banka görmedim henüz.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
işbankası ile bende çalışıyorum çok iyi ama yıllık 50 ytl fln kesiyor.

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bankalar ilginç. havaleye de eft ye de ücret keserler, hem de yıllık ücret keserler. İş bankasının yıllık brüt kârı 2,5 kattirilyon. Bu parayı sanki hakkı olarak mı kazanıyor. (ve diğer bankalar da dahil) Allah gözlerini doyursun.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar bu işlem masarafı konusu mahkemelere taşındı ve bankalar teker teker bu davaları kaybediyolar

ama hala bazı dinazor bankalar ısrarla bu soyguna devam ediyor

ben işbankasına kötü demiyorum güvenlidir, hızlıdır ama
soyguncu resmen canım....

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abartmadıkları sürece belli bir depozit almak hakları, teorik olarak da olsa para üzerinde bir güvenlik ve barındırma hizmeti veriyorlar, ama 30 YTL abartılı bir rakam, cüzi bir rakam olmalı müşteri hacmini düşününce. Bir fahiş kar aracı olmamalı. YKB de 15 TL kesti geçen benden.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
geç hsbc ye huzuru bul derim eft ye havaleye ücret ödemezsin :)

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
iyide zaten sen bu bankada hesap açarken yıllık ücret kesintisi maddesini de kabul ediyorsun okumamış olabilirsin ama böyle bir madde var.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşlem masrafı diye, benim taksit parasınıda yemiştiler saolsunlar. o günden beri adımımı atmıyorum o bankaya.. Yapıkredi ve garanti kullanıyorum, gayet memnunum...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende protesto ediyorum, kredi kartinizi subenizden teslim alabilirsiniz diye mesaj yaziyor isubede. Isimi gucumu biraktim gittim bide siraya soktular beni. Vezneyle ne alakasi varsa sirayada girdik.. Isin sonunda kredi kartiniz felan yok demezlermi cinlerim tepeme geldi. Hem zorla kredi karti cikarttiriyorlar hemde dalga geciyorlar ne is ya..

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş Bankasının yıllık işlem masrafı çok yüksek,makul bir düzeyde olsa herkes için kabul edilebilir olur.Katrilyonlarca kâr ediyor biraz az etsede bişi olmaz sanırım,kazıkçı izlenimleri düzelir en azından.

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isbank yılda 30ytl aliyor malesef
ykb de 6 ayda 15 ytl yılda 30 ytl kesiyor
calistiklarim bunlar

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
türkiye finansbank kullanıyorum.
eft ye için masraf ücreti almıyorlar.
yıllık 10 ytl kesiyorlar oda banka matik kartı için.
hızlı ve su ana kadar hiç hata olmadı memnunum.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iş bankası 2007 için yıllık işlem masrafını 2 taksitte alacakmış öyle dediler

bende finans kullanacağım artık senede 9 ytl kesiyolar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5