İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İş Fırsatı - İlan Sitelerinde Toptan Ürün Satma (dropshipping)

fcipil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Edit: İlgili Arkadaşlarla Anlaşıldı. Konu Kilitlenebilir. İlgi için Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar,
Güzel bir iş fırsatıyla karşınızdayım.

Biz Çin pazarından ürünler getiriyoruz. Toptan aldığımız içinde gayet ucuza geliyor.Türkiyedekinin yarı fiyatından bile ucuz. Geniş Ürün yelpazemiz var.

İş fikrine gelecek olursak, bu getirdiğimiz ürünlerin pazarlamasını yapacaksınız. Yani pazarlama derken kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Şöyle oluyor:

Netteki ilan sitelerine satmak istediğiniz ürünleri vereceksiniz.Örneğin size toptan fiyatına vereceğiz mesela 20tl'ye. Sizde artık üstüne ne kadar kar koyarsanız.

60 Tl'ye sattınız diyelim.40 Tl'yi alıyorsunuz. 20 Tl ürün fiyatını bize yolluyorsunuz. Müşterinin kargo adresini veriyorsunuz bizde yolluyoruz.

Yani sizin ne stok sıkıntınız oluyor ne kargolama sıkıntısı. Bize olan artılarıda hem ürünlerimiz pazarlanıyor hemde müşterilerle zaman kaybetmiyoruz. Bir nevi temsilcisiniz.

Bu yüksek kar marjlı işte bizimle çalışmak isterseniz pm bekliyorum. İyi Bayramlar.

Not: Avrupada bu olaya dropshipping diyorlar. Araştırıp detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

kimbuadam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Pm Gönderildi Detayları Öğrenip Yazarım Arkadaşlar İyi Bir İşmiş Gibi Görünüyor

fcipil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn'ye ekledim fakat işler çok yoğun anca şimdi girebildim şimdi de kimse yok. Yoksa ilgilenmeye çalışıyorum.

Bu arada alımlar sürüyor şu an 5 kişi başvurdu. Güzel ve kalabalık bir ekip toplamaya çalışıyorum.

TqMedia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sattığınız ürünlerin pmsini alabilir miyim?

yilmazist34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba ürün çeşitleri ve fiyatların bazılarını alabilirmiyim ayrıca telde verirseniz sevinirim şimdiden teşekür eder iyi çalışmalar dilerim

maviceket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn'ye ekledim fakat işler çok yoğun anca şimdi girebildim şimdi de kimse yok. Yoksa ilgilenmeye çalışıyorum.

Bu arada alımlar sürüyor şu an 5 kişi başvurdu. Güzel ve kalabalık bir ekip toplamaya çalışıyorum.

sema.nacaroglu at hotmail.com
lütfen ürün listesini gönderebilirmisiniz. ne tür ürünler var ?

durust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KONU İLE İLGİLİ PM ATTIM DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

durust86 at mynet.com

facevideo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin detayları ile ilgli pm alabilir miyim

- - - -Güncellendi - - - - - -

işin detayları ile ilgli pm alabilir miyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5