İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İş Pozisyonları (Evden Çalışın)

Angelothic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Daha Ayrıntılı Bilgi Veriyorum Site

"XXXX" Adlı Şirketin aktif olarak çalıştırdığı sitelerden "xxx" adlı sitenin bünyesinde;

1) Asp developer

2) Sxd içerik editörleri

3) Veri moderatörleri

4) Teknik Destek Sorumlusu

Aranıyor

10 farklı seviye içerisinden 1. seviye ile başlayacağınız ve 1 aylık deneme süresi olan bu işlerde evinizde oturduğunuz yerde en basit en düşük işte 15 günde bir 25 lira para kazanabilirsiniz. (1. seviye için ve Sxd içerik editörleri için geçerli olan ücret)

Seviye atlama kriteri :

1)Sizden sorumlu kişinin 2-3 ay içerisinde vericeği karar ile
2)Bulundugunuz pozisyonla ilgili ilgi alaka kalite ve titizliginize göre

Ayrıca "free form work" mantığıyla belirli kotanızı doldurmak şartıyla çalışma imkanı isterseniz kotanızı bir günde doldurun kalan 14 gün keyfinize bakın sanki 1 gün evde oturup çalışıp para kazanmış gibi olun ister günlerer yayın çalışın.

Gereksinimler: Işi düşünen arkadaşlardan pozisyonla alakalı bir sayfalık çalışma istiyoruz.

Ödemeler: Ödemeler her ayın 1i ve 15i olarak 15 günde bir yapılmaktadır (Bu ödeme türü değişebilir) ve 3 gün esneklik süresi vardır. Sadece HSBC bank ve FINANSBANK'tan hesabı olması zorunludur.

işe son verme : Şirket istediği zaman sebep belirtmeden işe son verebilir ve önceden belirlenmiş kriterler doğrultusunda seviye düşürebilir veya işten çıkarabilir.

Kimle Çalışıyorum ? : "XXXX" Şirketiyle çalışıyorsunuz iş yaptıgınız siteden aynı pozisyon dahilinde çıkartılıp başka sitede iş yapmak üzere taşınabilirsiniz.

Son Olarak :

"XXXX" ile belirtilmiş yerler özel olarka görüşüldükten sonra bilgilendirilecektir.

Saygılarla

iletişim için pm atabilirsiniz.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Gereksinimler: Işi düşünen arkadaşlardan pozisyonla alakalı bir sayfalık çalışma istiyoruz.
Pazarlama firmaları yapardı eskiden böyle. 1 aylık deneme süresi diye işe adam alırlardı. Nedense 1 ayı geçiren çok az kişi olurdu. Her ay yeni kişiler alınırdı işe. Sigorta yok, maaş deneme maaşı, vs :)

Ekleme:
işe son verme : Şirket istediği zaman sebep belirtmeden işe son verebilir ve önceden belirlenmiş kriterler doğrultusunda seviye düşürebilir veya işten çıkarabilir.

Bunu da ekleyeyim bari. Adsense şartları gibi :D

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5

böyle bir saçmalık olabilir mi, insanların üstünden para kazandıktan sonra hiç bir sebep göstermeden işten çıkaracak, gülüyorum sadece :) insanlar akıllandı artık, makarnaya , kömüre kananlar azaldı :)

Angelothic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bir saçmalık olabilir mi, insanların üstünden para kazandıktan sonra hiç bir sebep göstermeden işten çıkaracak, gülüyorum sadece :) insanlar akıllandı artık, makarnaya , kömüre kananlar azaldı :)

maaşlı ssklı kadrolu adam aramıyoruz öyle bir iş arayan işkur vs başvurabilir istedigimiz iş gayet basit ona bile güvence istiyorsan başka iş tavsiye ederim siz galiba baya baya bir ofise gidip gazetede yada bir dergide köşe yazarı falan olacaksınız anlamışınız + bu zihniyetle siz yandınız ilerde bu ülkedede artık devlete kapak at yat çalışmadan kazan devri bitiyor, çalışan kazanır elması kızarır.

Ekleme:
Pazarlama firmaları yapardı eskiden böyle. 1 aylık deneme süresi diye işe adam alırlardı. Nedense 1 ayı geçiren çok az kişi olurdu. Her ay yeni kişiler alınırdı işe. Sigorta yok, maaş deneme maaşı, vs :)

Ekleme:

Bunu da ekleyeyim bari. Adsense şartları gibi :D

sigorto yok maaş deneme maaşı degil normal maaş işini iyi yapmayan adamı çalıştırırmısın sen ? sigortalı iş arıyorsanız gideceksiniz en kötü bir fabrikaya günde 10 saat çalışıp günde 25 lira kazanıyor insanlar. eleştirilere anlam veremiyorum iş beğenenin kalem azimlinin demişler

+ response90 = ilgilenmiyorsan burayı meşgul etme lütfen

response90

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
neden olumsuz eleştiri yapan insanları hemen dışlamaya çalışıyorsunuz. Sonuçta burası demokratik bir ortam(ben öyle düşünüyorum) . Herkes istediği yorumu yapabilir, böyle bir konu açıyosan olumlu yada olumsuz eleştirilere hazır olmanız gerek.

+ bu zihniyetle siz yandınız ilerde bu ülkedede artık devlete kapak at yat çalışmadan kazan devri bitiyor, çalışan kazanır elması kızarır.

Özel sektörde yazılımcı olarak çalışıyorum ve iyi maaş alıyorum. Devlete kapak atmak isteyenlerden olsaydım çoktan atardım.

Angelothic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden olumsuz eleştiri yapan insanları hemen dışlamaya çalışıyorsunuz. Sonuçta burası demokratik bir ortam(ben öyle düşünüyorum) . Herkes istediği yorumu yapabilir, böyle bir konu açıyosan olumlu yada olumsuz eleştirilere hazır olmanız gerek.

Özel sektörde yazılımcı olarak çalışıyorum ve iyi maaş alıyorum. Devlete kapak atmak isteyenlerden olsaydım çoktan atardım.

eleştiri yada tartışmak isteseydim bir tartışma platformu bölümüne yazardım arkdaşlar böyle bir durum var ne düşünüyorsunuz diye burası sanıyorum elektronik ticaret insankaynakları bölümü yanlışmıyım ? boş yere yorum yazıp lak lak yapma yeri degil sanıyorum. + ayrıca sizin ne iş yaptıgınız beni ilgilendirmiyor iyi güzel maaşını alıyorsan işine bak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5