İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

işbank sanal kart (paypal)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar bugün paypaldan istediğim para işbank sanal karta geldi visa kart
şimdi bu parayı arayıp sordum ve bu parayı sadece internetten alışveriş için kullanır gibi sapıkça bir cevap geldi şimdi ben bu ortada kalan parayı hesabada aktaramıyorum daha öncedende sağolun uyarıda yapmadınız ne olcak şimdi siz nasıl kullandınız parayı nasıl banka hesabına aktardınız..???

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
iş bankasının sanal kart uygulaması yok ki :( ben visa kredi kartıma istemiştim ve gelen parayı bankamatikten çektim.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
online bankaçılıktan açabiliyorsun açmaz olaydım para ortada kaldı resmen
kredi kartına bağlı sanal kart çıkarıyorsun paypal hek yaptığı zaman düdüklenmeyesin diye..

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sanal kartı iptal ettir ordaki parada yanacak değil ya elbet hesabına dönecektir tabi ilk önce bir bankayla konuş böyle yaparsan para yanar mı yanmaz mı sor. veya tanıdık sanal posu olan bir arkadaşının posundan kartındaki tüm parayı kullan nakit olarak eline versin

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
başka konuda el insan yaw paypalı kuruna göre bozun gibi mesajlar atıyordun ne oldu..Öyle kendin bilmeden milletide yanlış yönlendirmek sence ne kadar doğru..

En iyisi bankanla görüşmek veya alışveriş sitelerinde kullanman işbank hakkında bilgim yok..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5