İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşbankası hesap numarası

S

Seregwethrin

Misafir
Arkadaşlar bugün işbankasından bir hesap açtırdım da şube kodu ve hesap numarası kafamı karıştırdı.

Şimdi şube kodu 3406 ama hesap numarası olarak banka cüzdanında 3406-0679xxx olarak gözüküyor. Google'da - gibi işaretleri banka hesap numarasına girmeyin diyor. Şimdi ben 3406 olan şube kodunu şube kodu kısmına girdikten sonra hesap numarasının başına 3406 eklemeli miyim?

Teşekkürler.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır eklemene gerek yok

şube kodu kısmına şube kodunu gir

banka hesap no yada hesap noyu gir

S

Seregwethrin

Misafir
Hmm ben ekleyerek koymuştum, silemediğime göre o da çalışır mı yoksa yeni bir tane ekleyim mi?

S

Seregwethrin

Misafir
Hmm teşekkürler. Yeni bir tane ekledim bekleyelim o zaman... Gerçi şu anda 110$'ım var, heralde bu para nisanda gelmez değil mi? Onaylamayı nisanın ilk haftası bitirsem mayısta gelir para diye düşünüyorum.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşlemlerini Nisan 15'ten önce yaparsan Nisan sonunda ödemeni alabilirsin.

S

Seregwethrin

Misafir
Vallaha banka hesabım 3406-... olan yani şube kodu da girdiğim hesaba onay parası gelmiş bende yazdım kabul etti, başında şube kodu olmayan hesap kabul etmedi :).

Umarım sorun çıkmaz, çünkü ilk önce şube kodu olmadan bir hesap girmiştim ama hesap adı başkasının üstüne olduğundan onu kendi adım yapmayı unutmuştum. Böyle olunca bende supporttan destek isteyip o banka hesabını sildirdim. Sonra şube kodu bir tane kendi adımla sonra da şube kodsuzunu ekledim aynından. İşler biraz karışık :)

Yanıtlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5