İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşe yarar mı

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pr 4 domainimi yeni açtıgım bir siteye yönlendirdim cloaked olarak yani databesi direkt görecek google işe yarar mı sizce

R

rolfgrin

Misafir
nelerle uğraşıyoruz.. vaktini daha iyi değerlendirmeni tavsiye ederim

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
niye anlamadım ne demek istediğini tam olarak oturup 150 sayfa htm yazmıs deli kac kişi dir bunun 75 i ingilizce :) ben önem veririm yaptıgım site emek harcanmıs bir sitedir karsılıgını almak istememde en buyuk hakkım alay eder gibi yazmana gerek yoktu sadece danısmak istedim

R

rolfgrin

Misafir
pr'yi arttırmak için türlü numara yapmaya gerek yok ben de bunu demek istiyorum. güzel 150 sayfalık insanların yararlanacağı bir site yapmışsın helal olsun, aç bu siteyi link ver arkadaşların link versin insanlar gezsin yararlansın.

o siteyi beğenen insanlar arkadaşlarına anlatsın vs.
biraz sabret, uzun vadede kazanan sen ol

türlü numaralar çekip geçici başarılar elde etmeyi hedefliyorsan diyebileceğim bir şey yok

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır kapadıgım pr4 bi site var onu googleda kullanmak köşede bekletmek istemiyorum malum bu siteninde gpr 4 zaten su an

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar bu 502 inci mesajım ocak ayında geldim aranıza gücüm yettiği kadar yardım etmek için aklımın yetmediği yerde yardım almak için yazdım sizden beklediğim sadece ewet yada hayırdı polemiğe gerek yoktu konu nereye geldi hepiniz su foruma girince kaskatı kesiliyorsunuz ben anlam veremiyorum buna kimseyi incitecek veya üzecek yazı yazmak istemiyorum lütfen relax modlar bu konuyu kaparsanız sevinirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5