İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İşi Öpğrenmek için Editörlük Yapmak İsteyen Kişi Aranıyor.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba arkadaşlar. Editörlük yapmak isteyen arkadaşlarla çalışabilirim. Sitem ve hiti >>Şu<< Linktedir. [email protected] adresini ekleyerek ayrıntıları konuşabiliriz.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Güzel abicim, sen iyi diyorsun güzel diyorsun ama sen "editörlük" nedir biliyor musun ki başkasına iyi bir şekilde öğretebileceksin? Bence sen kendi kendine ve kendin öğrenmek için "editörlük" yapmaya devam et. Daha yolun başındayken ona buna iş yıkmaya çalışıyorsan yol alamazsın.

sinemkale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizde de başarıya yürüyen stajyerler gibi bir şey olsa ya, neyse o gelene kadar biz bu adamları
oylayaylım, nasılsa yakın bir zamanda aralarında olacağım :)www.basariyayuruyenler.com

By_MaKiF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel abicim, sen iyi diyorsun güzel diyorsun ama sen "editörlük" nedir biliyor musun ki başkasına iyi bir şekilde öğretebileceksin? Bence sen kendi kendine ve kendin öğrenmek için "editörlük" yapmaya devam et. Daha yolun başındayken ona buna iş yıkmaya çalışıyorsan yol alamazsın.

15 yaşındaki arkadaş hocam mazur görmek lazım.:peh:..

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hiç bişey demiyim dedim ama dayanamadım, insanları neden hakir görüyorsunuz? Bedava host kullanabilirim ama herşey bu değil. Kimsaninde üstüne yıkmak istediğim bişey yok. Yanımda olanlara bişeyler öğretmek istedim okadar. Çok kırıcı yorumlar yapmışsınız, ben onu sizlerin acizliğine bağlıyorum. Benim gibi (15 yaşında, free host kullanan, ama gerçekten zekice fikirleri olan, parası olsa neler neler yapar dedirten biri) birine yorum yazacak kadar çok zamanınız var. Tşekkürler. Konuyu kitlerseniz sevinirim.

İyinette iyi değilmiş. Ben forumu bırakıyorum. Kendisini kaf dağında sananlara diyorum ki dikkat edin bazıları kaf dağınıda geçti...

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
hiç bişey demiyim dedim ama dayanamadım, insanları neden hakir görüyorsunuz? Bedava host kullanabilirim ama herşey bu değil. Kimsaninde üstüne yıkmak istediğim bişey yok. Yanımda olanlara bişeyler öğretmek istedim okadar. Çok kırıcı yorumlar yapmışsınız, ben onu sizlerin acizliğine bağlıyorum. Benim gibi (15 yaşında, free host kullanan, ama gerçekten zekice fikirleri olan, parası olsa neler neler yapar dedirten biri) birine yorum yazacak kadar çok zamanınız var. Tşekkürler. Konuyu kitlerseniz sevinirim.

İyinette iyi değilmiş. Ben forumu bırakıyorum. Kendisini kaf dağında sananlara diyorum ki dikkat edin bazıları kaf dağınıda geçti...

Güzel kardeşim,
Yaşını, heyecanını ve hevesini anlıyorum ama birilerinin "kötü adam" gibi görünmesi gerekiyor sana doğru tavsiyeler vermek için. Bir süre sonra burada benim ya da başkasının yazdığının ne kadar doğru olduğunu görüp hak verecek ve teşekkür edeceksin. Ben belki şimdi görürsün dedim ama yanılmışım.

Ayrıca bir başkası olsa senin gibi tepki vermek yerine "tekrar düşündüm ve biraz araştırdım ki, sanırım haklısınız..." da diyebilirdi. Ama sen "parası olsa neler neler yapacak dedirten biri" olduğun için olsa gerek çok duygusal ve iletişimi koparan tepkiler veriyorsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5