İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"isim.mp" şeklinde ücretsiz domain ve site servisi

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
60.png

Merhaba arkadaşlar,
Bugün bir arkadaşım sayesinde tanıştığım ücretsiz site servisini tanıtmak istiyorum. Siteden ücretsiz olarak alacağınız " http://isim.mp " domain ile, yine ücretsiz sunulan site servisinden yararlanabilirsiniz. Herhangi bir yönlendirme söz konusu olmadan aldığınız alan adını direkt olarak sitenizde kullanabilirsiniz. Sitede çeşitli özelleştirmeler yapabiliyorsunuz. Ayrıca blogunuza Twitter, Facebook, Flickr ve RSS (blogspot vs) hesaplarınızı da entegre edebiliyorsunuz. Entegre edilen hesaplardan otomatik çekilen rss site üzerinde blog sayfası gibi güncelleniyor.

Şahsen ben kullanmıyorum fakat ilgi çekici olduğunu düşündüm ve paylaşmak istedim. Deneyen arkadaşlarımız olursa görüşlerini almak isteriz.

Site: http://chi.mp/

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Dönene Kadar Önemli Jenerik domainleri biz alalım da : )

kaiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu siteden nasil üyelik acabiliyoruz? hic bir sekilde üye olamadim sorguladim uzantilarida göstermiyor?

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
hostuma yönlendiremedim buradaki domaini, nasıl yapılıyor arkadaşlar.

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Mobilden giriyorum şu an da ama ilk bilgisayara geçtiğim an resimli anlatmaya çalışacam

simsir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Senelik domain bedeli 20 dolar olarak belirlenmiş. https://get.mp/ adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz olarak aldığınız projelik domainleriniz olursa, ilerleyen süreçte fahiş fiyatlar istemeleri olası bir durum. Yani domaini işinizde kullanacaksınız en başta ödeme yaparak alın ;)

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hostinge yönlendiremiyor muyuz ?

yıllık 20 dolar ücreti var. eğer öderseniz yönlendirebilirsiniz. www.chi.mp den ücretsiz olarak alıyorsunuz fakat orada kendi sayfalarınızı oluşturup bilgilerinizi giriyorsunuz. ayrıca birçok sosyal mecra ile bağlantısı bulunmakta.Hoş denediklerim arasında birtek facebook olmadı. uygulamalarında bir sorun oluşmuş sanırım.

denemenizde fayda var. benim hoşuma gitti açıkçası www.chi.mp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Facebook Çalışmıyor...
Herhalde Fazla Yüklenmekten Çalışmıyor...

srhnyldz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
facebook entegrasyonu tekrar yapıldığına dair bir yazı okudum sanki bloglarında.kısa zamanda yenilenecektir büyük ihtimal

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Aldım bende bir tane, gerekirse ödemesini yapar hayata geçiririz projeyi artıkın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5