İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsimtescil ayıbı

hintel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw adamın zaten adı sahte

Eden bulur güzelim sanma kalır yanına:)

emreunan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Arkadaşlar boşuna kafa patlatıp duruyorsunuz, Ferhat Tunalı dediğiniz şahıs yani isimtescil in sahibi , sahte isim kullanıyor ,neden kullanıyor (çünki eski takanakları ,karşılıksız verdikleri çek mağdurları oyucak onu) asıl adı " abdullah büyük" siz sahte ismi kullanan bir kişiden nasıl haklarınızı yasal olarak alabilirsiniz ki? kadriye işlemci midir işlemecimidir nedir , o daha patronun gerçek adını bile bilmediğinden eminim ,ve savunup duruyor, patronunun adı "abdullah büyük" be kızım, Arkadaşlar sahte isimle muhatap olamazsınız . Boşuna uğraşmayın.

Ciddi bir iddia, bakalım çıkar yakında kokusu

CFH INC.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isin gercegi mercegi yok

aslında ferhatı sevmem ama işin gercegine bakarsan akşama kadar binlercesi kafasını agrııtyor. müşteri domain host sunucu alıyor ödemesini yapıyor. sonra telefon acıyor ben ofisinize gelip elden alcam kargolamayın diye. :D
demekki ferhatın sinirli bi anına denk geldin. aslında iyi biridir tek eksikleri ticketlere zamanında cevap verilmeyişi.

Banane ya akşama kadar 1000lercesi kafasını agrıtıyorsa agrıtıyor, yapmıycak o zaman o işi yalvardıkmıda yapıyor o işi

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
piyasa hic memnun degil ama 2 yili gecmistir bende bi host almistim sonrasinda site kaldi oyle para falanda odemedim hala aktif bende ona sasiyorum :d

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Vallaha bu derece hizmet veren bir firma ve bu kadar müşteri çelişkili hocam. Bir gün kala değil bir saat kala desteği vermek zorundasın çok işin bir sıkıntın olur arz edersin. Baştan savma argo konuşma. İsimtescil.net i kınıyorum .

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bukadar köklü bir firma bunu yapıyorsa başkaları neler yapmaz hani vergi numarası ys belgesi arıyorsunuzya işte ne farkıvar güven adamın içinde olucak deniğceksin önce az miktarda alıcaksın baktın iyi sonrada büyük düşünüceksin alışmaklazım bunlara firmanın iyisi kötüsü olur :)

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
boyle davraniyorlar sonra arkadasimizin dedigi gibi niye ele gavura para kazandiriolar diolar..burada dns degistirmek bile para ama herkes aliyor neden aliyorlar adamlarin tum islerini aninda yaptiklari icin...eger sorun buyukse ofise cagiriolar bi kahve iciriolar..

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kardeşim isimtescil den alan adı alırsanız size aptal derim. IHS'de ICANN akredite ordan alın aynı paneli hatta fazlasını sağlıyor IHS desteğide gayet güzel.Fiyatlarda aynı.Eğer Paypal ile alışveriş yapacaksanız ben size Supersite vereyim ordan .com 7.84 USD den alın.

boyle davraniyorlar sonra arkadasimizin dedigi gibi niye ele gavura para kazandiriolar diolar..burada dns degistirmek bile para ama herkes aliyor neden aliyorlar adamlarin tum islerini aninda yaptiklari icin...eger sorun buyukse ofise cagiriolar bi kahve iciriolar..
IHS'de anında yapıyor işlerini onlarında ofisine gidip sorun desteği alabiliyorsunuz.isimtescil diyince bu kadar şikayete rağmen hala domain alıyorsunuz.ICANN akredite bir firma IHS.Domaini ucuz olan ve çok güvenilir bir firma Sadecehosting.

Bunlar varken isimtescile ne gerek var :)

Vallaha bu derece hizmet veren bir firma ve bu kadar müşteri çelişkili hocam. Bir gün kala değil bir saat kala desteği vermek zorundasın çok işin bir sıkıntın olur arz edersin. Baştan savma argo konuşma. İsimtescil.net i kınıyorum .

O kadar müşterin var o kadar kar payı koyuyor üstüne.Adam akredite firma ne kadar kar ettiğini biliyorsunuzdur heralde o fiyatları bilmeyen yok.Ali Bey haklı madem kendisiyle övünen bir firma adam gibi desteğini versin.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yakında yeni domain portalımız açılıyor. 7.39 USD den .com , 6.99 USD den .net , 5,95 USD den .org kayıt edebileceksiniz.İsimtescile gerek kalmadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5