İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İsimtescil ayıbı

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba dostlar başıma gelen bir olayı yazacam hatta resmini gösterecem ne zamandır bu resmi arıyordum sonunda buldum geç oldu ama gene de insanlar görsün bir domain transfer işlemi vardı haftalarca sürdü bende msn ekledim yadım istedim ve cvp

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ferhat tunalı msn adresi verir. yazma diye azarlar. e kardeşim yazılmayacaksa neden msn verirsin. gerci binlerce müşterisi var madem msn de destek vermeyeceksiniz. ticketlere adam gibi gununde cevap verinde müşteriyi magdur etmeyin dimi.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batux yorumun için teşekkürler eğer msn adresi veriyorsan ilgileneceksin ve ben müşteri isem benimle adam gibi konuşmak zorundasın bence böyle firmaların hala ayakta olması çok ilginç bizde esnafız ama müşteriyi böyle kovma hakkımız yok

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batux yorumun için teşekkürler eğer msn adresi veriyorsan ilgileneceksin ve ben müşteri isem benimle adam gibi konuşmak zorundasın bence böyle firmaların hala ayakta olması çok ilginç bizde esnafız ama müşteriyi böyle kovma hakkımız yok
kardes bunlar normal esnaf degilki. sanal esnaf normal esnaf olsunda ben dukanına gideyim aynı şeyi benim yuzeme sölesin. ozaman görür domainini bilmem neyini. sanal alem cıktı hersey bozuldumu ne :D

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsan her yerde insan olacak ama neyse :D bunarı işte domain vs hizmet almayarak cezalandırabiliriz

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnsan her yerde insan olacak ama neyse :D bunarı işte domain vs hizmet almayarak cezalandırabiliriz
aslında ferhatı sevmem ama işin gercegine bakarsan akşama kadar binlercesi kafasını agrııtyor. müşteri domain host sunucu alıyor ödemesini yapıyor. sonra telefon acıyor ben ofisinize gelip elden alcam kargolamayın diye. :D
demekki ferhatın sinirli bi anına denk geldin. aslında iyi biridir tek eksikleri ticketlere zamanında cevap verilmeyişi.

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onların ciddi manada bir dayaga ihtiyaçları var..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batux 6 ay önce gerçekten iyi niyetlendim ve istanbula gittim ordaki arkadaşlarım meslegim geregi bunu yaparsam normal bir ceza almayacagımı söyledikleri için vaz geçtim..

ibryas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dayakla olmaz

Gerçekten çok kızdım bu habere, umarım aslı böyle değildir. çok üzücü bir durum. Ben aynı şeyi yaşasam sinirden tırnaklarımı yerdim heralde, geçmiş olsun diyelim, İsimtescilede yakıştıramadım bu sözleri, Dayak yerine bu tip insanlarla ilişiğinizi hemen keseceksiniz birdaha çalışmayacaksınız.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Batux 6 ay önce gerçekten iyi niyetlendim ve istanbula gittim ordaki arkadaşlarım meslegim geregi bunu yaparsam normal bir ceza almayacagımı söyledikleri için vaz geçtim..
iyiki vazgecmişin kardeş. adamı mekanında döversen sorgusuz sualsiz hotel rte palasa alırlar. :D

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi bu durum eğer gerçekse (ki gerçek, bunu tartışmak konuyu açan kişiyi sahtecilikle suçlamak olur) bu firmanın müdürü ya da idari yönetici hiçbir şeyden anlamıyor.
şöyle düşünelim;
böyle bir çalışan var. (belki bu kişi müdürdür tanımıyorum) firma olarak çalışanlarının müşterilerle nasıl ilgilendiğini kontrol etmiyorsun, yani büyük bir problemin var. Türkiye'de iyi işler yapmak istiyorsan bu balık burda kokar arkadaş. Şimdi bu konu açıldı, google bunu indexleyecek. Yarın birgün bu firma hakkında bilgi almak isteyen kişiler arama yaptıklarında bu konu ortaya çıkacak. ne oldu? müşteri kaybı.

bu tür konular kurumsal olmayı hedefleyen firmalar için büyük dezavantaj. hatta düşünemeyecekleri kadar büyük.

zaten bir domain firmasının msnden destek vermesi kadar abuk bir hizmeti olamaz, onun yerine kısa sürede cevap verebildiğin ticket sistemine geç di mi? neyse ne diyorduk. VİZYONSUZ BÜYÜMEYİ AMAÇLAYAN FİRMA.

kesinlikle doğru tanım bu!

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi bu durum eğer gerçekse (ki gerçek, bunu tartışmak konuyu açan kişiyi sahtecilikle suçlamak olur) bu firmanın müdürü ya da idari yönetici hiçbir şeyden anlamıyor.
şöyle düşünelim;
böyle bir çalışan var. (belki bu kişi müdürdür tanımıyorum) firma olarak çalışanlarının müşterilerle nasıl ilgilendiğini kontrol etmiyorsun, yani büyük bir problemin var. Türkiye'de iyi işler yapmak istiyorsan bu balık burda kokar arkadaş. Şimdi bu konu açıldı, google bunu indexleyecek. Yarın birgün bu firma hakkında bilgi almak isteyen kişiler arama yaptıklarında bu konu ortaya çıkacak. ne oldu? müşteri kaybı.

bu tür konular kurumsal olmayı hedefleyen firmalar için büyük dezavantaj. hatta düşünemeyecekleri kadar büyük.

zaten bir domain firmasının msnden destek vermesi kadar abuk bir hizmeti olamaz, onun yerine kısa sürede cevap verebildiğin ticket sistemine geç di mi? neyse ne diyorduk. VİZYONSUZ BÜYÜMEYİ AMAÇLAYAN FİRMA.

kesinlikle doğru tanım bu!
msn deki konusmalar firma sahibinin.

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu olayı daha da komik hale getiriyor :)
söylenecek çok şey var ama, şimdilik es geçelim...

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ayıp arkadaşlar bukadar insan onlarla çılıyor bunlarla ilgilenmenin bir yolunu bulmak zorunda enteresan

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eger büyük olmak istiyorsaniz ve büyükseniz ve binlerce müsteriyle ugrasamiyorsaniz ugrasacak müsteri temsilcisi veya call center elemani alirsiniz onlar ugrasir ve ugrasmak zorunda olur. Yoksa bir gün gec verilen cevaplar, zamaninda cözülemeyen büyük sorunlar ve yukardaki cevaplar gibi itibar zedeleyici konular yüzünden büyümek degil borclarin icinden cikamaz olur ve yok olur.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuşulanları yazsam inanmasanız haklısınız derim ama ben screensot aldım eğer msnden destek veriyorsa böyle uslup kullanamaz zaten birşey soruyorsunuz 5 günde cvp geliyor.Bu adamlar yarın irgün bir sohbette derki işte bizim insanlarımız bizden almaz milliyetçi değil şu bu evet artık godaddyden alıyorum GODADDY kazansın yabancılar kazansın çünkü adamlar saygılı binlerce müşterisi var ama 12 saatte cvp geliyor ayrıca artistlik etmiyor

deeper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle bir şeyde var, forumda bir alan adı almıştım ve oraya üye olmam gerekti. üye oldum bir takım sorunlarla karşılaştım telefonla arayınca çıkan bayan hemen işimi halletti. msnden destek istemeniz sizin hatanız değil tabi ama, durum ciddiyse bu yolada gidilebilir...

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim şirketimizin ismiydi elemanlar almamışlar süreyi uzatmamışlar yani önceki aldığımız firmadan isimtescil aktardık 2 hafta geçti ses yok o firmayı aradım bizden çıktı isimtescillle görüşün dedi bizde işte görüştük

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5