İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isimtescil 'i protesto ediyorum

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan çıldırmak üzereyim 3 gündür bir domainin dnslerini değiştircem ve değiştiremiyorum hala her seferinde
Bilinmeyen hata oluştu.
Lütfen birkaç dakika sonra yeniden deneyiniz!
yazıyor ticket'da açtım dün sabah hala cevap gelmedi anlamıyorum ben bu adamları keyfini mi bekliyicem işim gücüm var benim adamlar resmen 3 günlük emeğimi çaldı 3 gündür siteyi açamadım onlar yüzünden..

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun oluşmuştur ve bayram tatilindedirler büyük ihtimal. telefon aç belki denk gelir birileri. geçmiş olsun arkadaşım.

emreyilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aç aç. birileri var ilgilenicem diyorlar. ama bir kere ara ikinci aramada yapabileceğim birşey yok diyor.

en iyisi godaddy kardeşim. hiç riske girmeye gerek yok. eşeği sağlam kazğa bağlayın.

aradaki fark ne biliyormusun godaddyye mail atıyorsun 5 dakikada geliyor cevabı isim tescilde 5 ssaati buluyor. yada hiç gelmiyor.

çat pat ingilizcemle godaddy ile daha iyi anlaşıyorum.

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum o hatayı biliyorum bende kaç kez yakalandım ama sorunu çözdüm ben.. şmdi dns yi yazdıktan sonra "enter" a mı basıyorsun? enter a basınca direk hata veriyor. onun yerine oradaki kutucuga basacaksın o zmn hata vermiyor. ASP.NET den kaynaklanıyor hata.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum o hatayı biliyorum bende kaç kez yakalandım ama sorunu çözdüm ben.. şmdi dns yi yazdıktan sonra "enter" a mı basıyorsun? enter a basınca direk hata veriyor. onun yerine oradaki kutucuga basacaksın o zmn hata vermiyor. ASP.NET den kaynaklanıyor hata.

yok abi
Sunucular yanıt vermiyor. Daha sonra tekrar deneyiniz. yada
Bilinmeyen hata oluştu.
Lütfen birkaç dakika sonra yeniden deneyiniz!

yazık yahu

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun perşembe günü çözülcekmiş bilginize çok acil değişiklikler için destek bölümünü kullanabilirmişiz.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun perşembe günü çözülcekmiş bilginize çok acil değişiklikler için destek bölümünü kullanabilirmişiz.

destek bölümü dediğin neresi şuan destek offline diyor oraya offline olsada yazdım dün sabahta ticket açmıştım başka biryer varmı yazabilceğim ?

kendimden utanıyorum burayı kullandığım için 40 yılın başında godaddy kullanmadık başımıza gelenlere bak

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tel edersen lafı yersin belki ben bu hatayı yaptım adamlarlamsneden irtibata geçtim laf saydılar uğraşamayız o kadar işimizin arasında sizin domaininizle diye.

hotr1de

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 kaç saat önce dns değişikliğini manuel yapmışlar mail geldi sonunda kurtuldum bu dertten.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana geldi biraz önce sanırım haklarını yiyoruz bizim gibi 100lerce kişinin dns değişikliğini elle yapmak biraz süre alabilir sanırım

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Bende DNS degiştiremedim ve gercekten cok acildi olan işe bak neyse bugun hallederler inşallah sorunu

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bayram tatiline eve geliyorsun fırsat buya siteyi yapıyorsun reseller aldığın yere bir ticket atıyorsun reseller paketi ana domaini değiştirebilirmiyiz diyorsun. 3 gündür cevap yok umudu kesip şimdilik awardspaceye atalım diyorsun ve bu seferde dns değiştiremiyorsun.. Ne güzel :)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şaka değil ben binpişman oldum çok şükür kurtardım transfer edip domaini, 6 senelik domainimdi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5