İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

isimtescil.net 'i Şiddetle Kınıyorum!

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yılbaşından önce almış olduğum 11 hosting paketlerinin 3 tanesine adwords kuponu verdiler 3 adet adwords kuponunun 1 tanesi çalışıyor diğerleri askıda öyle bekliyor.

Googleye 3 defa mesaj attım 12.01.2011 den bu yana bekliyorum halen reklamın 1 tanesi onaylandı yayınlanmıyor 1 tanesi inceleniyor bunun için ne yapabilirim. Dün yabancı bir firmadan 2 adet adwords kuponu hediyesi kazandım kaydettiğim gün reklamlarım onaylandı ve yayınlandı.

Bu sanırım isimtescil ile alakalı bir durum. Kuponları isimtescili aşşağalıyarak zorla aldım gibi oldu biraz..

yeni googlenin belirlediği kurallara göre 1 üye ye 1 adet kupon veriyorlarmış..

Rezalet bir durum bir daha isimtescilden domain almayacağım en güzel yabancılar kazansın. paramız bizim ülkemizde dönsün dedikçe zararlı çıkıyoruz..

Saygılarımla.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
hesabın onaylanmaması kuponlarla ilgilimi hocam ? , ayrıca siz tek hesaba 3 kupon girmeye çalıştınız

ancak hesap askıya alındı anladığım kadarı ile durum bunu anlatıyor

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tek hesabı bırakın 15 günlük hesaba bile kupon uygulanamaz diye biliyorum hocam.

kuponların hepsi farklı siteler ve hepsi birbirinden farklı. 11 adet hosting aldım derken 11 adet te domain aldım..

her kupon için yeni bir adwords hesabı açıyorum her site için. sattığım ürünlerin getirisi para yatırmama değiyorsa para yatırarak devam ediyorum.

2 kuponumda zorla verdikleri 2 kuponda 1 sitem onaylandı ama reklam görünmüyor 2. sitem incelemede 5-6 gündür googleden yanıt bekliyorum..

bakyan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isimtescil banada çok sıkıntı yaşattı başka firmalarla çalışıyorum gerçi çoğu aynıda en iyi dediklerinin hizmetinde mutlaka bi yerde bi sıkıntı çıkıyor.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
tek hesabı bırakın 15 günlük hesaba bile kupon uygulanamaz diye biliyorum hocam.

kuponların hepsi farklı siteler ve hepsi birbirinden farklı. 11 adet hosting aldım derken 11 adet te domain aldım..

her kupon için yeni bir adwords hesabı açıyorum her site için. sattığım ürünlerin getirisi para yatırmama değiyorsa para yatırarak devam ediyorum.

2 kuponumda zorla verdikleri 2 kuponda 1 sitem onaylandı ama reklam görünmüyor 2. sitem incelemede 5-6 gündür googleden yanıt bekliyorum..
anladım , geçmiş olsun tekrardan hostgator unda böyle bir kupon hizmeti var sanırsam

böyle hizmetler için seçiliyor firma ancak verilen hizmetinde hizmet olduğu belli bile değil
umarım adwords reklamınız onaylanır

sanalalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mayhem neden isimtescili kötülüyorsun firma senin üç beş kuponunu aktif etmemek için mi uğraşır sence . ülkemizin önde gelen firmalarından biridir sektörünün . bence sizin bir hatanız var . yok illaki isimtescil diyorsanız bence bu konuyu açmadan isimtescili aramanız veya destek talebinde bulunmanız daha yerinde bir hamle olurdu .

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
isimtescil'e telefon açıyorsunuz bu sayfada sorun var buton çalışmıyor neden diye soruyorsunuz verilen cevap:

"Sitemiz en iyi internet explorer ile çalışır."

hıhım kalite bu olsa gerek.

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
mayhem neden isimtescili kötülüyorsun firma senin üç beş kuponunu aktif etmemek için mi uğraşır sence . ülkemizin önde gelen firmalarından biridir sektörünün . bence sizin bir hatanız var . yok illaki isimtescil diyorsanız bence bu konuyu açmadan isimtescili aramanız veya destek talebinde bulunmanız daha yerinde bir hamle olurdu .

aynen söyledigin gibi 3-5 kupon için 3-5 kez aradım ve sonuç vazgeçtim..

ısrarla vermek istemiyorlar. sektöründe iyi olan bir firma verdigi sözü tutar.. ayrıca reklamlarında Tüm Hosting Paketlerinde Diye belirtmişler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5